IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Путин за Омикрон: Застрашава възстановяването на световната икономика


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Дежурните *** са драскали пак против Русия. Жалки твари.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Запри се бате. Последните 10 коментара от един човек идват. Смисъл... разбирам, че руснаците са ти откраднали сборджийските чужки и кюфтета, но не е нужно чак за всичко на тях да се нахвърляш!
отговор Сигнализирай
40
Ами
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Скарай му се ве ***, анексирай му част от териториите, прати му Новичок, или нещо подобно ! Няма да те разиграва някакъв си Омикрон я... !
отговор Сигнализирай
39
До анонимен 42
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 8
"....колкото повече ги държим бедни толкова повече се Узлобяват"......Иденце неграмотно и глуупаво, кого държиш беден? Най-богатата страна на света? Най-милите и сърдечни хора на Земята смееш да наричаш Узлобени? Кой ви наля в празните кра-туни тези дивотии? Почеши се по слабото място и разбери, че ни готвят злите сили да мрем заради тях, да ни направят плацдарм срещу Русия! Ако не стигнеш до това, имай доблестта (руска дума в българския!) да излезеш на улицата и да издекламираш умните си мисли!
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Те са по богати от нас но и там корупцията е на световно ниво а народа от маса ядът кочаните иначе да имат много природни ресурси но се развиват само в военната промишленост и икономика образования здравеопазване изостава народа мизерства.
отговор Сигнализирай
37
Мисля си
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
Русия има БВП не 1,5 млрд долара, а 2,5 млрд Евро. И русите имат 100 долара месечно повече и 2 пъти по-евтини горива и ток, при равни цени с нашите. И като държава, и като народ са във възход. Западната пропаганда беснее от ярост, завист и безпомощност. Очевидно е.
отговор Сигнализирай
36
Аман
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Налагането на санкции на Русия затруднява икономиката! Пак ще го кажа Украйна не е в ЕС нито в НАТО! Какво ни е еня за тях повече от икономиката на ЕС!
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Ха-ха, "Оважавам" и "Узлобяват". Неграмотникът се загрижил за руснаците.
отговор Сигнализирай
34
До 43
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Едно изречение и 5-6 грешки! Еваала! Относно руснаците - не си стъпвал там и не знаеш!
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 11
Доста изостанаха руснаците от целивизованият свят доста са зле като нация оважавам ги но са на дъното.
отговор Сигнализирай
Новини