IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Диян Стаматов: Тестването в клас няма да се случи, няма тестове


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
До 15
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Вирусните заболявания протичат с т.нар. инкубационен период - времето от заразяването до появата на симптоми. Вирусът навлиза в клетките ви (заразяване) и започва да се размножава (Вие го инкубирате в собствените си клетки). Симптомите настъпват чак когато се е размножил толкова, че предизвиква имунната система почва да го бори здраво. При всички вирусни болести сте заразен за другите ПРЕДИ да усетите симптомите (обикновено 1-2 дни). Тестването е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 8
Да се тестват здрави хора е безумие!
отговор Сигнализирай
10
Aнонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 30
Решението е ваксинация. Децата на запад си ходят на училище. Тук няма да ходят, за което са виновни родителите им. Има около 40 хиляди ваксинирани деца у нас. Само толкова. Или около 20 хиляди нормални семейства, ако приемем, че всяко има по 2 деца. Резил, от покрайнините на Европа.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Не вЕрвайте на тоз говорител на пандемията.Поредния с поредното си изказване,ни съобщава,че едни пари още не са дошли или вече са в нечий джоб.А иначе,децата ще продължават да се гърчат в една фейк образователна система,но неговите ако ги има ,са в точното училище,за да израстват бодра смяна на татя си,в полагане основите на новия св.ред у българско.
отговор Сигнализирай
8
Тестове няма
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 13
Радев открадна парите не само от Хемус ! Всеки понеделник се теглят по 500 милиона лв. Нов заем и изчезват ! Къде са парите ?!
отговор Сигнализирай
7
SS
преди 3 години
Харесвам 32 Не харесвам 4
не здравният министър, а министърът на просветата трябва да си дава оставката!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 13
Сваляйте наморниците в градския.Не си дишайте бактериите!
отговор Сигнализирай
5
Хъх
преди 3 години
Харесвам 28 Не харесвам 6
При все, че много уважавам Диян Стаматов и съм завършил преди десетилетие и нагоре 119-то СОУ, ама тия тестове бяха пълно малоумие.Най-малкото ЗАЩО не ги добавяха в общата бройка тестове, направиха се 600 000 (!!!) теста за този период и щеше да покаже, че за толквоа тестване я има, я няма 50 потвърдени положителни теста, ама това бърка по опорката на медиите и на враговете на демокрацията и няма как да се допусне! Страх да има трябва, по 10 игли да си набием отвсякъде като игленици да станем!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 30 Не харесвам 2
А тестването в НС ще се случи ли, след като в 47 НС ще е пълно с анmиваксъри и депутати без зелени сертификати? А?
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 45 Не харесвам 3
То се знаеше, че няма да има тестове и всичко беше предизборни манипулации и инсинуации.
отговор Сигнализирай
Новини