IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ще стане ли COVID-19 постоянна пандемия?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

124
Жеко
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ХАХАХАХХА, ТА ЕСТИСТВЕН ОЧЕ ЩЕ Е БЕЗКРАЙНА КОЛКО УДОБНО Е ПОЛИТИЦИТЕ ДА ЗАТВАРЯТ ГЛУПАЦИТЕ!!
отговор Сигнализирай
123
Не се покайват хора
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Много хора продължават да пируват и са се отдали на грехове по време на чума. Не престанаха да ходят насам и натам по заведения и почивки, разврат си е като в Содом и Гомор, ядене, пиене, секс вируса и Бог да ги накаже тези хора.
отговор Сигнализирай
122
Ще стане я
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Има едни ваксини да се усвояват
отговор Сигнализирай
121
Покайте се!
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Страшния Съд настъпи! Само в смирението пред Свети Бил и Апостолите му, е Спасението. И вярата в медиите им златоусти! Четете ги като Библията и Новия Завет, и Корана.и други свещени книги. Който кихне, без да е приел нафора, търговците от храма, да му се забият тръби в дробовете като наказание за неверието им, и за тяхното опрощение и изгонят демоните! И трънен венец от бустерни игли! А и да не забравят дечицата невинни, за Жертвен Агнец, за да смирят черните сили. (13:5 от евангелие на Фаучи)
отговор Сигнализирай
120
НЕ ще мутира
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Постоянно ще мутира в най-различни болести ... след време ще засегне и гениталиите на хората.
отговор Сигнализирай
119
до 134
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Другата седмица , като пипнеш вирусчето с яко главоболие и температура, дано не е и по-сериозно, ела пак да пишеш тука колко си защитена.
отговор Сигнализирай
118
реалист
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Нормално като грипа
отговор Сигнализирай
117
Kaufland, GmBH
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 13
И да стане, какво от това? За нормалните хора има безплатни и ефективни ваксини, да му мислят антиваксерчетата! Аз съм служителка в Кауфланд в Овча Купел и на нас работодателя ни подсигурява от хубавите ваксини - на Пфайзер! Аз съм защитена!
отговор Сигнализирай
116
+++
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Иска им се.Сега е жътва.Как да не им се иска.
отговор Сигнализирай
115
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Във всеки случай много им се иска да стане. Шом задават такъв *** отски въпрос. Но това вече няма нищо общо с медицината, нали разбирате.
отговор Сигнализирай
Новини