IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

За 28 дни: Австрия с 470 починали с COVID, България с 2344


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
В Испания вчера са 444 новите починали отчетени за ден. Това, ако се задържи, ще са над 12 000 за 28 дни. Който му е дошло времето, ще падне като есенно листо. Не можеш спря есента и зимата. Всички сме смъртни.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 36 Не харесвам 1
Ама спрете се вече с манипулациите. Българите ***, защото сме болен народ, и преди Ковида статистиките са същите. България първа по смъртност в ЕС. Стига сте натяквали нЕкви ваксини като нЕква панацея. Знаете, че технологията им е експериментална. Това беше най-бързият начин да я въведат - пандемията. И сега се виждат странични ефекти и тн, тепърва ще разсъждават над тези теми. Хората не са им важни. Пари, власт и контрол - това им е лайф мотивът. Свидетели сме на световна пропаганда и психоза
отговор Сигнализирай
23
До 18
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 14
Прав си, пич. Не вярвай на нищо и на никого.Ако ти кажат черно, ти казвай бяло. Ако ти кажат ваксинирай се, ти не се ваксинирвай. Ако ти кажат умират българи в болниците, ти кажи, не вярвам, лъжете ме.
отговор Сигнализирай
22
До 19
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
Не само, че съм жив, ами и съм здрав. Забранил съм на семейството си да се ваксинират! Бегай за бустер..жертво.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
Стига сте писали глупости. От тези псевдоваскини си умират хоратa. Които се боцнал да си направи тест за HIV.
отговор Сигнализирай
20
Ама разбира се
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Плана на новото правителство за справяне с пандемията работи безотказно, за това и резултатите са такива. Нали всеки е по-умен от предходния. Проглушихте ни ушите за изборите цяло лято как ГЕРБ не се справил с пандемията и колко хора починали заради тях. Ами като гледам резултатите на служебният кабинет и на този какво да кажем ? Излиза, че това е поредната лъжа за да хванат власта. Четито на глупаците дето им се връзват на пропагандата.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Който иска нека ходи да живее в Австрия, сега границите на ЕС са отворени.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
И защо да им вярвам на цифрите? Всеки ден тук публикувате противоречиви статии: Витанов казал: Не ни очаква нова вълна, на другия ден Томов казва очаква ни нова вълна... Какво доверие да имаме на бройките?
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 12
При лошия Бойко, за година и 5 месеца управление на кризата 15 000 умрели, при добрите продължаващи промяната 19 000 умрели за 8 месеца при наличие на всички видове ваксини. Това е положението
отговор Сигнализирай
16
реалист
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Хората имат здравна система,тук ще става все по-лошо и без ковид
отговор Сигнализирай
Новини