IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Атанасов: ГЕРБ се опитват да пробият изолацията, но няма да успеят


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
" Правосъдие за всички" звучи като" затвор за всички"
отговор Сигнализирай
39
висок
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
До ... Лозанчо дори не е чел Конституцията, за да знае че кандидат за вицепрезидент трябва да е живял в България последните 5 години!!!! Моасето дори не си е плащала здравните вноски в България последните 5 години!
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
До О хо хоКъде е тази снимка. Потърсих я и не е намерих.
отговор Сигнализирай
37
Гражданин
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Формацията няма да преговаря с ГЕРБ, ама докато ти и Пинокио сте лидери, което може да не е задълго. А с доказаните катастофалци на държавата БСП може да преговаряте, така ли, лилипут т ъ п.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
И тоя Атанасов е особено красив и умен. А лозан панов хептен/
отговор Сигнализирай
35
До до41
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
А на предпоследното как беше:)
отговор Сигнализирай
34
О хо хо
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
ЗАД РАДЕВ СТОИ АГЕНТА ОТ ПЪРВО ГЛАВНО - ВЛ. ЖЕГЛОВ, ОСНОВАТЕЛ НА ДИР.БГ, КОЙТО ПРОДАДЕ 50% НА МОНИКА СТАНИШЕВА. ИМА И ОБЩА СНИМКА НА РАДЕВ, ЖЕГЛОВ, МОНИКА И БАЩАТА НА КИРИЛ ПЕТКОВ 2018 ГОД. Така че най- вероятно и Корнелия ще бъде скоро сменена.
отговор Сигнализирай
33
Ам чи то...
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 21
Не съм му фен, но в случая е прав. Никой не иска да поглежда към ГРОБарите, знаят че който се върже с тях, го чака съдбата на шкембе войводите.
отговор Сигнализирай
32
Loyko
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
Ядохме вече два пъти попарата на Отечествения фронт.Народа казва кой да бъде първа политическа сила,ама ние НЕ,ще правим от дребните партии Отечествен фронт и така последните да станат първи.Ама не това е казал народа. Малките партии трябва да подкрепят първата сила която е избрал народа,а не всички срещу тях.Правите подмяна на народния вот,пред очите на народа.
отговор Сигнализирай
31
...
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Лозанчо е пример за зависимост на съдебната система от политиката и олигарсите. Не става.
отговор Сигнализирай
Новини