IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Рашков: Засега няма данни, че допълнителните машини са за манипулации


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 17
Естествено че няма. Ако имаше Каскета отдавна да се е активизирал по поръчка на Тиквата.
отговор Сигнализирай
25
На кмето зето
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 14
Вчера партийните активисти на тиквата дружно алармират за някакви машини, а днес боса на сиела дава завоалирани и многозначни обяснения за тях за да затвърди подозренията на матряла. Случайност? Не мисля.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 27 Не харесвам 1
А за какво са 600 допълнителни машини Чашков, обясни защо са внесени???? Може още незаконни машини да има - ТЪРСЕТЕ ГИ.
отговор Сигнализирай
23
адолф
преди 4 години
Харесвам 38 Не харесвам 2
Хващат една камара машини за които никой не знае включително и ЦИК че съществуват и викат че нямало данни за манипулация на изборите.Обачо като хванат някой дребен лихвар със списъци на хора които му дължат пари и веднага викат че имало купуване на гласове и манипулиране на изборите.Алоооо Рашкоооов...кви са тия двойни стандарти бе другарю отговарящ за провеждането на "честни" избори? Това ли ви е борбата с престъпността и статуквото?Това ли е промяната?Да си земате фуражките и да се махате ей!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 42 Не харесвам 2
Рашков разследвал... Радев и Рашков. Как ще има доказателства?
отговор Сигнализирай
21
=
преди 4 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
Как ще са за манипулации бе?Хората са дали милиони за тези машини да разкрасяват изборите.И най-вече да разкрасяват резултатите.
отговор Сигнализирай
20
АНТИ КОМУНИСТ
преди 4 години
Харесвам 35 Не харесвам 2
То няма данни че не си дрогиран! Но има данни че си върл комунист като резидента!Ти си абсолютен лъжец ,измомник и нещастен маниполатор! Идва видов ден ! ! Идва и ще ревеш с глас до бога , но няма да те чуе!
отговор Сигнализирай
19
Ха-ха-ха
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 16
До от БГ форумите, е викаш тиквата и доган поне раздаваха пари за изборите и не се налагаше да ползват репресивни методи. Демек част от пачките в чекмеджетата се връщаха обратно при матрляла и имаше ръст на икономиката, а сега си смучат палците.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
Как разбраха, че няма да се прави нещо нередно трябва да са надписани ли, че с тях ще се извършват манипулации?
отговор Сигнализирай
17
? ? ?
преди 4 години
Харесвам 37 Не харесвам 2
Някой знае ли, дали България има правителство и президент?
отговор Сигнализирай
Новини