IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Прохладата на морето пред урната: Туристите избраха почивката


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
123
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Какъв трябва да си , за да те мързи да се замъкнеш да гласуваш.После пак псувни и църкане колко е кофти живота
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Аз нямам пари за катък "Веселина", а вие за почивка пишете.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
В чужбина можеш да си гласуваш на воля и в пет секции само срещу "честна ганьовска", но на нашенското море НЕ можеш, защото петгодишната комунистическа ПРОПАГАНДА там е особено свирепа, мутро-прокопчовците се постараха ИЗЧЕГЪРТВАНЕТО да се вихри до пълно промиване на мозъчетата. Дори не се сещат, че тъкмо ТЕ, които са избягали уж от комунизма, пак ни го натресоха на главата. Толкова им е акълчето - сега НИКОГА нама да се върнат, сами си го причиниха. Толкова по-добре за всички.
отговор Сигнализирай
19
ЦИНИК
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
До 18 Анонимен ! Вий кът гласувахте 32 год ко съ промени ? Викаш БКП ! Че тоо сички партии от кадя дойдоха ? От Брюксел или от Вашингтон ?Сичко е бивш комунист или дяца на комунисти.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
В момента даже съм на плажа. Нито за миг не съм се колебал дали да си разваля почивката, за да легитимират поредните престъпници. За кой да гласувам, за Рустю ли? Мерси, гласувайте си и поздрави от Лозенец!
отговор Сигнализирай
17
Златена
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Има народ с поведението си разочароваха много българи в България и довечера гледат като наакани но кои каквото си надроби това сърба
отговор Сигнализирай
16
Златена
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Има народ с поведението си разочароваха много българи в България и довечера гледат като *** но кои каквото си надроби това сърба
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
До ЦИНИК 17...Народъ си глеаа почифката и кефът и не им пука за политиците ! То който и дъ спечели ко жа стане ? Само стани дъ седна!....БКП форевър и така дорде Слънцето угаси!:))))))))
отговор Сигнализирай
14
ЦИНИК
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Народъ си глеаа почифката и кефът и не им пука за политиците ! То който и дъ спечели ко жа стане ? Само стани дъ седна !
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Ами нормално и аз да бях някъде на почивка и аз нямаше да се занимавам с гласуване
отговор Сигнализирай
Новини