IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

След 95,22% обработени протоколи: ГЕРБ-СДС 23,91%, ИТН 23,66%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Румен Владимиров
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Не се прави на много умен. Още чакаме ококорения от зор от задния двор харвардец да предостави доказателствата за източване на бюджета. Ако такива имаше наистина, смяташ ли че те нямаше да се хвърлят преди изборите? Доказаха ли се обвиненията на милиционера от ДС, че ГЕРБ подкупвали гласоподаватели? Май не? Служебното правителство на Льотчика-Фигуранта е абсолютно ПРОТИВОКОНСТИТУЦИОННО, защото то трябваше да осигури честни и свободни избори, а то се оказа предизборен щаб на Слави Трифонов!!!
отговор Сигнализирай
31
Ал.
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 6
И кухия народ пак си избра чалга + Костов да го плющи.... за гарнитура Хаджигенов -Бабикян - Мая - Татяна Дончева (Разбирай чичо Васко от Дубай)И как да не заслужава тоя народ да го лющиш :)))
отговор Сигнализирай
30
Мунчо
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Бойко пак им наби по един ...
отговор Сигнализирай
29
Чакъров
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
До Румен ВладимировИ кое не е доказано, че са раздани милиарди в аванс и без държавни поръчки? И на мен ако ми дадат 200-300 милиона почвам да правя път още утре -наемам 2-3 фирми и им давам половината пари, други те си оставям като хонорар за услугата която извършвам в ползу рода.
отговор Сигнализирай
28
До 35
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Човека е прав, а и още не се знае дали нapkoманизирания чaлгap ще е първи
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
До Факт..... и въпреки това пак са първи!!!
отговор Сигнализирай
26
ФАКТ
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 7
Фактът че ИМА ТАКОВА НЕДУРАЗУМЕНИЕ е в политиката доказва колко *** е ***!!!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Руското човече слави отдавна е на легло
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 15
Герберастите навсякъде са наводнили с присъствието си, подобно на дпс. Отвориш консервна кутия и там се мъдри Вожда Винету.
отговор Сигнализирай
23
Румен Владимиров
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 8
До Реалист 16. Каква са оценили бе ***? Три месеца цялата държавна машина работи в полза на любимия певец на Бг гангстерите, медиите денонощно бяха зализани с помия и недоказани компромати. В дните преди изборите масови полицейски операции, арести на симпатизанти на ГЕРБ по места, без доказателства с цел сплашване! Нали се говореше за корпоративен вот? Ами ето ви корпоративен вот! Хиляди държавни чиновници треперят и в момента да не бъдат изчегърквани от новата власт! Безпрецедентна ситуация
отговор Сигнализирай
Новини