IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Сандов: Гласувалите за Слави не очакваха, че ще получат Василев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
До Лично аз
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Чист популизъм си е. Хайде за домашно си отговори на следните въпроси. Какво народно събрание може да промени броя на депутатите? Кои партии (освен ИТН) ще подкрепят намаляването на народните представители? Кои партии ще гласуват за субсидия от 1 лев, като по този въпрос са единни, както по никой друг? Не е хубаво човек да е чак толкова лековерен.
отговор Сигнализирай
19
също
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 9
Гласуваш за Фигуранта получаваш фашиста Рашков.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
А бе не ни интересува кой ще е. Въпросът е хората да се почувстват по-добре, да живеят по-добре и да имат възможност да го направят.
отговор Сигнализирай
17
Лично аз
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
си мислех и че няма как народа да плаща по 10 бона на 240 депутата всеки месец плюс милиони и милиони субсидии, ама на - плаща. Щом може да се увеличава сигурно може и да се намалява - защо да е популизъм.
отговор Сигнализирай
16
българин
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
Слави има време,да се коригира!-:)
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 30 Не харесвам 1
Късия иска да е едноличен търговец и да си праща Северно македонци в космоса. Това като го чух от устата му щях да падна под масата. Това е индивид който незанае проблемите на бедният народ който е 90 процента. Хората няма какво да сложат на масата за да нахранят децата си. Цените в магазините ви задминаха тези тук в Германия. Тук в Германия има магазини в които цените са два пъти по ниски от БГ. Продуктите на които им изтича срока след 2 седмици се пускат на половин цена. Но Тук има държава.
отговор Сигнализирай
14
payak
преди 3 години
Харесвам 28 Не харесвам 1
Славчо горкия, изгоря преди да светне. Ама то акъл е туй, ако е друго да го натресеш.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 8
Избягалите от гражданите за европейско развитие са много повече.
отговор Сигнализирай
12
Учиндолският
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
предлага неща, които се харесват на хората, но той самият много добре знае, че няма как да се случат. Визирам субсидията от 1 лев и 120-те депутати. Чист популизъм, ама наивниците се вързаха.
отговор Сигнализирай
11
ФатаМоргана
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Драскачи, чегъртате ли???
отговор Сигнализирай
Новини