IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Пребит е пазачът на джамията в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

135
гурбетчия до 177
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Абе вие на себе си не можете да помогнете ,на кюрдите ще помагате ! Икономиката и политиката ви са в чужди ръце ! Познай кой ви командва ?
отговор Сигнализирай
134
ЕДИН ОТ ВАС
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Това престъпление е чиста поръчка - или е от средите на АТАКА или ДПС, а може и да е съвместен проект. Оказа се, че ДПС са финансирали АТАКА - прочетете новините в ТОП НОВИНИ. Умолявам българи и турци да не се подават на провокативни изказвания щото имат общ враг в лицето на политици ***.
отговор Сигнализирай
133
soya
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
tova navri v namaikati v *** vgiza smotanyak
отговор Сигнализирай
132
Kerin
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Монголи вие сте гости в Европа, нямате работа в Европа, ходете си обратно в Монголия...там си стройте ако искате и 1 милион джамии.
отговор Сигнализирай
131
до турчин
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
ние няма да живеем тук през 2025 а в истамбул и южна турция опа България а ти ще си роб все още на догана
отговор Сигнализирай
130
до 171
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Съвсем малко помощ за кюрдите и от манафистан няма да остане нищо !
отговор Сигнализирай
129
до Турчин
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Аз съм българин. Еее не се побърквай.Ти сигурно си по-българин от мен а аз съм по-турчин от теб.Просто така са ти промили мозъка че си станал ***.С това смесване на народите може ли да се говори за "чиста" рас?Няма ни турска ни гръцка ни българска ни македонска.Може би само ескимосите и тея там по планините в Тибет са си запазили относителна "чистота" на вида.Безумията нямат смисъл.Самата Турция е адски нетолерантна към христяните.Самия ислям е нещо като фашизъм-само "правоверните" имат право
отговор Сигнализирай
128
Циганска работа!!!
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Това ако не е работа на мафиота - доносник Доган, за да излъже българите от турски произход пак да гласуват за него пък на!!!
отговор Сигнализирай
127
Ефенди
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 15
Най-обичам да седна в градинката на НДК и да зяпам белите балдъри на гяурските кадъни.
отговор Сигнализирай
126
гурбетчия
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Каквото повикало ,това се обадило ! Надявам се да има ответен удар ! Никой не остава магарето си в калта !
отговор Сигнализирай
Новини