IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Независими разиграха театро в НС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
Nerealen
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Фрустрирани били.... на бас, че половината от дупетатите не знаят какво означава тая думичка! Като се цепиш от партията си, излизаш на локални избори да се бориш за мястото си като независим, а не сега да се продавате като к*рви!
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Явно искат главата и за шамандура на морето (нали ще ходят в отпуска на море)!
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 20
Скандалните разкрития за Алексей Петров стигнаха отвъд океана. Престижният американски ежедневник Ню Йорк Таймс публикува напоителна статия, в която описва каратиста като кръстник на българската мафия и подчертава, че кабинетът Борисов е изненадал всички и е създал чувство за ново начало, погвайки човек, считан за недосегаем.В материала под заглавие Законност и ред по български се посочва, че в началото на миналата година премиерът Бойко Борисов е обявил тържествено война на кръстниците на организираната престъпност у нас и е стартирал операция Октопод, при която бяха арестувани Алексей Петров и аверите му.Целта на операцията беше да обезглави престъпна мрежа, която беше толкова огромна, че пипалата й се простираха навсякъде в българското общество, подчертава вестникът, като окачествява акцията като едно от най-изявените усилия на България да се справи с босовете на рекета, проституцията и отвличанията.
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Независимите *** са големи ***!
отговор Сигнализирай
45
евреина
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
тоя дъртак ли ви е спаситела.хааахаах..бойко дъртака
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Утрее, утре ще е голямото театро...парламентарниа контрол. Особено Волен и Яне акоса там и любовния триъгълник- *** , Манолова и бат Бойко.
отговор Сигнализирай
43
bat boiko
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
za kvo mi slagate minusi beeee popliuvkovci takiva!!!!!1
отговор Сигнализирай
42
гласоподавател
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Айде,показаха си рогата "независимите" ......
отговор Сигнализирай
41
4efo
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Може да си пуснете и телевизора да погледате малко парламентарен контрол.Там ще видите Бойко мутрата,Сергейчо,Ахмед Доган(всъщност него няма,че не ходи),Яне и Болен Сидеров....т.н ни политически елит.В края на предаването може да ударите едни хубави аплаузи, освен ако ръката не ви е заета да държи вазелина.
отговор Сигнализирай
40
до 33
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Ти нещо против Любо Нейков ли имаш???
отговор Сигнализирай
Новини