IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Важно е да няма други безредици!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 45 Не харесвам 0
Оставка за Цецо Физкултурника - най-слабата част в боцевото правителство!
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 38 Не харесвам 1
било се 'събирало...' алооо, вътрешния!!! в кой свят живееш, бе? пловдив е на 130 км от софия, втори по големина град, а катуница е на 5 км от пловдив. какво се държиш като ощипана девственица - не знаеш къде живее най - големият *** престъпник в бг ли? пловдив е твърде далеко от софия и никога не си чувал и не допускаш, че е имало напрежение ли? не са ти докладвали заплахата за убийство от същия ден, понеже е пътувала с камили до софия ли? как събрахте 300 жандарми за 15 минути?
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 36 Не харесвам 1
ПАК ГОВОРИШ ГЛУПОСТИ.тОЧНО ТВОИТЕ ЧЕНГЕТА НАРИЧАТ ХОРАТА В КАТУНИЦА ТЪЛПА.А УЛТРАСИТЕ ПИЯНИЦИ А ТИ СИ НАЙ ГОЛЕМИЯ ПИЯНИЦА В ПОЛИТИКАТА.ПЪЛЕН ***.
отговор Сигнализирай
18
Избирател
преди 13 години
Харесвам 41 Не харесвам 1
Млъквай, крадльо! Пожелавам ви пълен провал на изборите, а след това разследване на безобразията и съд! Но няма да ви съди малоумната ти приятелка! Ще се намерят честни съдии, които да ви поставят на заслуженото място! Гнусар!
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 22
абе това е министър на вътрешните работи все паквие какво очаквате да каже: "палете, тепайте ***, браво" ???/големи сте ***
отговор Сигнализирай
16
xitler
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
CECO prati Baretite da smajat taq *** smrqd
отговор Сигнализирай
15
истината
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 38
АДМИРАЦИИ ЗА МВР...ДЕЙСТВАХА ПРАВИЛНО И ПРОФЕСИОНАЛНО.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 14
За мен също всичко е по сценарий, но е свързан с Цецо и Шенген. От там ни казаха, НЕ, заради корупцията, орг.престъпност и може би заради ***. А тук ни казаха, заради *** и за да ни го докажат политиците ни с цената на човешки живот предизвикаха всичко това. И защо цар Киро, а някой катун? Защото е недосегаем, всичко му е застраховано и нека палят и унищожават...Момчето си е отишло, българите си начесаха крастата, застрахователите изплащат погрома и Цецо е чист - *** са ни виновни за Шенген.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 57 Не харесвам 3
Цецко, я кажи нещо за Шенген
отговор Сигнализирай
12
Салахадин
преди 13 години
Харесвам 37 Не харесвам 0
Важно е сега да ги има навсякъде и полицията да се маха!!!
отговор Сигнализирай
Новини