IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Правозащитници винят Цветанов в изказване "без ум"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

98
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
ха ха ха ха ха ха аз нямам жена аз съм травестит като Цветан Цветанов - ха ха ха мноооо сте *** ГЕРБЕРИТЕ ха ха ха ха
отговор Сигнализирай
97
спонсор на МВР
преди 14 години
Харесвам 34 Не харесвам 4
Цецо има шест мозъчни клетки. По една за всеки апартамент!
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 18
Хелзингският комитет за пореден път доказаха, че са ***. Цв. Цв. е поискал "Висшия съдебен процес да контролира адвокатите, които умишлено протакали съдебните процеси в полза на клиентите си". Отговорът на Хелзингският комитет е, че според конституцията "адвокатурата на България е свободна, независима и самоуправляваща се". Много се извинявам на Хелзингският комитет, но този текст от конституцията не означава, че адвокатите имат право да протакат дела умишлено. Баси ***!
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Цветанов може да осъди някой само ако няма адвокати, прокурор и съд и то след като сформира тричленката - Боко, Цоко и Калинката:))) Цоко предлага, Боко утвърждава, а Калинката реализира присъдата! Завърнаха се добрите стари времена:)
отговор Сигнализирай
94
как вървят апартамен
преди 14 години
Харесвам 27 Не харесвам 2
Цецо, как вървят апартаментите на пазара?
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Ама МУТРАТА като ги предопреждаваше да мълчат - ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
На ***, дето пише през две минути "ха ха ха" - ало, комшията е*е жена ти в момента, ***!
отговор Сигнализирай
91
Адвокат- цивилист
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
ЕТИЧЕН КОДЕКС НА АДВОКАТА Обн. ДВ. бр.60 от 22 Юли 2005г.Чл.3 (3) Адвокатът се противопоставя на всяко посегателство върху неговата независимост и не нарушава професионалната етика с цел да се хареса на клиента, на властите или на трети лица.Чл. 5. (1) Адвокатът е длъжен да пази тайната на своя клиент без ограничение във времето. Опазването на професионалната тайна е основно и първостепенно задължение на адвоката.
отговор Сигнализирай
90
хааааааааа
преди 14 години
Харесвам 27 Не харесвам 6
Обществена тайна е,че когато Цуцьо си отвори устата чупи глупомера!
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 6
Цветанов това е изпуснат психопат - името му фигурира в досиетата Х
отговор Сигнализирай
Новини