IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Христос Воскресе!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

117
2012
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Воистина воскрессе!
отговор Сигнализирай
116
american boy
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Незнам друго, само знам, че православния свят живо се интерсува от Ким К.
отговор Сигнализирай
115
varg
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
алелуя и слава на пресветата дева мария от гуадалупе
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Христос Воскресе! Да сме живи и здрави всички, да има много любов, светлина и топлина в домовете, сърцата и душите ни!
отговор Сигнализирай
113
г-н Местев
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Христос Воскресе! Нека светлината на неговото воскресение да дари живота ви с много топлина, нежност и разбирателство. В къщата ви винаги да има здраве и любов!
отговор Сигнализирай
112
Диама
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Дори и да не вярваш понякога трябва да замълчиш. Не мога да разбера защо е цялата тази агресия тук!? Може би не е толкова важно в какво вярваш, но вярата в по-висшата сила е тази, която ни помага да оцелеем и наистина блаженни са вярващате, защото не спират да се борят и да дават, въпреки всички трудности. Коментарите в голямата си част ме отвратиха - може да бъдете *** всеки ден и навсякъде, не е нужно да го демонстрирате тук. Воистина воскресе!
отговор Сигнализирай
111
СТРАНДЖАТА
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Христос воистина воскресе... - но БСП - не...
отговор Сигнализирай
110
Комунист
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 14
Пука ми за християнските ви глупости...за 22 години само разруха и смърт....
отговор Сигнализирай
109
Много идиоти......
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
"Вярва се, че огънят "идва" след молитва на Йерусалимския патриарх."Само ненормалници могат да повярват в това. Истината е, че платихме разходката на митрополит Николай до Йерусалим с правителствения "Фалкон". Боко, като най вярващ изхарчи наши пари за тази глупост, като си направи гаргара за пореден път с "вярващите". Питам се, как да не *** човек нашата мама ? Голяма простотия ни друса.
отговор Сигнализирай
108
??
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Христос воскресе.Бъдете живи и здрави, обичани и обичащи.
отговор Сигнализирай
Новини