IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Гръцката "Актор" спестила асфалт по Лот 3, ще полага нов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

122
ф-1
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 5
Гръцката фирма ще положи една цифра с шест нули в посочена от премиера банкова слетка и журналистите ще отбележат колког ладка е вече магистралата и как приятно се пътува по нея.
отговор Сигнализирай
121
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
192 Класика! Виж коментар 187. Имаме победител в конкурса.
отговор Сигнализирай
120
Юрдана
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Супермен Боко и Робин Хут ще възцарят правдата на майката Земя
отговор Сигнализирай
119
пиар агенция
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
пиар съобщение: По случай традиционния празник на медите министър- председателят на Република България г-н Бойко Борисов ще яде асвалт
отговор Сигнализирай
118
аз
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Колкото имаш гаранция и за Цариградско Шосе и вълнолома на Орлов мост.
отговор Сигнализирай
117
ентъртейнър
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Не, Бойко и Бойковщината, са олицетворение на това, в което се превърна обществото за 20 г. преход.Отчаяните хора стават все по-прости и наивни. 22 г. са възпитавани, че държавата не им дължи нищо, че управляващите не им дължат отчет, че "всички крадат" и "алтернатива няма", че този закон не го лови, че лошите са си все онези отпреди 22 г. , а днешните управляващи са техни жертви.И така стъпка по стъпка до вожд и мутра. А обществото - отчаяно, жалко и поне за мене - гнусно.
отговор Сигнализирай
116
Обява
преди 13 години
Харесвам 26 Не харесвам 6
ПОявил се е нов информационен сайт, в тази връзка централата на герб търси сътрудни за писане на постове във форумите. Образование не е необходимо, изисква се минимална компютърна грамотност.Заплащане 5 стотинки на коментар. Няколко насоки за коментари: Всички, които не са с герб са комунисти, Мачкай Бойко. Ключови думи: Магистрали, Станишев и Доган.
отговор Сигнализирай
115
платен журналист
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Герб плаща огромни суми за пиар агенции, разполага с големи пари. .... Медиите в България редовно прилагат автоцензура и дори имат черни ... основно на личната харизма на неформалния си лидер Бойко Борисов, ...
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
ЩО НЕ ПИТАТЕ КЪДЕ Е ОНАЯ МАЗНА Г*ДЗИЛА Ф*ДОСОВА И ЗАЩО НЕ Я ВОЗИ ВОЖДА ПО МАГИСТРАЛИТЕ?НАЛИ МУ Е ЛЮБИМКА.ОТГОВОРА Е КИЛА И СМРЪДНЯ!
отговор Сигнализирай
113
до 179
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 11
ТОЛКОВА Е КУХ,ЧЕ ЯКАТА М.ЧКА ДО НЕГО ГО ДЪРЖИ ДА НЕ ИЗЛЕТИ ВЪВ ВЪЗДУХА!
отговор Сигнализирай
Новини