IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ВСС трябва да прогледне за зависимостите в системата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Абсурд магистратите да са зависими,все пак ги избират на политически квоти.Карат се за тях в парламента,вадят си компромати за хората на другата партия.Абсурд да са зависими магистратите:)))
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Станишев са го избрали защото е имало само 1 кандитатура-неговата.
отговор Сигнализирай
14
do 30
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
ахаха абе Станишев е председател на ПЕС, не на БКП. Това е най-високия пост който българин е заемал за цялата ни история.. Но прости таксиджии, шофьори на маршрутки и охрани няма как да го разберат това - избирателите на ГЕРБ. Кога Борисов ще го изберат на някакъв пост.. този човек не биха го взели и за секретарка да работи. Малоумния ни народ си заслужава управниците. Кефят се на простотията и най големия бандит и в същото време ненавиждат до болка образованите и възпитаните хора
отговор Сигнализирай
13
Х
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
СТАНИШЕВ МОЖЕ ДА НЕ Е БИЛ ЧЛЕН НА БКП ,НО БАЩА МУ БЕШЕ ЕДИН ОТ НАЙ ГОЛЕМИТЕ КЪРВОЛОЦИ НА БКП.КРУШАТА НЕ ПАДА ДАЛЕЧ ОТ ДЪРВОТО.
отговор Сигнализирай
12
До 26
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Барисов съвсем официално беше член на БКП и се дълпаше да се деполитизира.Станишев никога не е бил член на БКП.Факт
отговор Сигнализирай
11
Диляна Маркосян
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Само компетентни граждани да търсят отговорност от така наречените магистрати! Докога тези престъпници законни в държавата ще унижават хората? Сега вря в един котел от /ла*а/, които щяха да залеят мръсните и гадни муцуни на много престъпили закона, но защитавани от още по - големи престъпници! Хора, разберете - в РС и РП Мездра и ВРаца всички трябва да бъдат ИЗМЕТЕНИ! Там са само прокурори и съдии, които трябва да бъдат в затвора, заради злодеянията си спрямо обикновеннните хорица! ВЪНННН!
отговор Сигнализирай
10
БКП
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
сега това е ГЕРБ
отговор Сигнализирай
9
к.к
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Е как да стане , сами да си бъркат в усраните ***.
отговор Сигнализирай
8
тиквич
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
ХЛЯБ и ЗРЕЛИЩА, очаквайте още флашки от ЦЕЦОМОБИЛИТЕ, Боко иска да става ***, ама той си е.
отговор Сигнализирай
7
НАРОДЕН СЪД
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Само народен съд за съдии,прокурори и адвокати може да респектира магистратите!!!Нищо друго !
отговор Сигнализирай
Новини