IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Политолози и социолози: Май май вот няма да има!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Одисей 1
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
26 бъдин и аз изповядвам максимата , че само мъртвия комунист е добър комунист , но нали трябва да сме демократи , нали трябва да се различаваме от тях . Ето онзи ден в предаването лице в лице бяха поканили проф.Янакиев и един нищо незначещ журналист които дискутираха темата за Комунизма и онова нашумяло социологическо проучване за носталгията , ми журналиста беше син на зет на ЦК който с летящ старт става Зам.Гл.редактор на Работническо дело , как няма точно този да не го увърта.А толкова ***
отговор Сигнализирай
29
Ало
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Ало одисейчо както казваш *** ша те еб_т , но на всичкото отгоре и няма да ти плащат.Бли..ч на боков за..ник , те паричките на боко ще свършат после ко праиш а?
отговор Сигнализирай
28
анонимен 101`
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
До Одисей 1Ти недей да питаш къде *** гладните,а кажи къде *** богатите.Тъй де да разберем къде акаш ти одисейчо.
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
26
От енергото
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Вижте си сметките за тока и после правете сметки.Увеличена е и таксата за електромерите.Дано усетите прословутото намалението ама надали.
отговор Сигнализирай
25
Одисей 1
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
23 не позна на средна възраст съм и представи съм следвал във ВИИ Карл Маркс точно когато се разпадаше социалситическата система 1985-1990 , много от преподавателите ми станаха министри после през годините , знакови министри , знам много добре къде бяхме и защо рухна командно административната планова икономика . Всичко мина пред очите ми . Тези твоите тези може на бабите на шурата да ги развиваш . И тохгава си бяхме на опашката само че на ЕС а на СИВ само Румъния беше след нас.
отговор Сигнализирай
24
бъдин
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
До Одисей 1Не обяснявай на прости хора за комунистите, няма да те разберат!Дори и ти не се съгласяваш, че *** в държава като нашата се изчистват само с диктатура "Пиночет"!!
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Нека да Има протест ЦРУ да плаща на пусто , това си е чиста печалба.
отговор Сигнализирай
22
До 19
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 9
Явно си от младичките демократчета ,затова не знаеш че по времето на "тоталетарния режим"бяхме на завидно място в сравнение с много други държави,а сега след 23год. демокрация сме на последно място не само в Европа а в света.Пропагандата ти може да мине при късопаметните и пубертетите.Не си хаби мозъчето да проповядваш американската идилия-видяхме до къде на докара.
отговор Сигнализирай
21
До комуниста
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
А ми нали имат ***,за какво им е акъл?ХАХАХА
отговор Сигнализирай
Новини