IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Едно дете и едно куче. В битка за човещината!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

128
браво
преди 11 години
Харесвам 31 Не харесвам 1
Браво на момчето, бъди здрав.
отговор Сигнализирай
127
Мария
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
До Тик ТакТолкова си ограничен,че няма на къде повече ;)
отговор Сигнализирай
126
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 19 Не харесвам 23
Да, и можеше да има новина "Младеж загина в нелеп инцидент в столицата, опитал се да издърпа куче от заледено езеро." Похвала за постъпката, но няма ли отговорни институции, които да спасят животното след подаден сигнал, защо това дете трябва да си рискува собствения живот??
отговор Сигнализирай
125
Bale
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 35
Песовицата да почерпи!
отговор Сигнализирай
124
Вяра
преди 11 години
Харесвам 79 Не харесвам 2
Браво...след тази статия знам, че има и ще има добри хора в тази нещастна страна!
отговор Сигнализирай
123
Stefan
преди 11 години
Харесвам 68 Не харесвам 6
Браво ,такива деца вече няма ,повечето предпочитат да осакатяват и да се наслаждават на насилието към животните.
отговор Сигнализирай
122
една
преди 11 години
Харесвам 88 Не харесвам 2
Това дете е голям Човек!
отговор Сигнализирай
121
...
преди 11 години
Харесвам 42 Не харесвам 1
Bravo na decata!Bravo za smelata postupka i za golemite surca,koito suhranqvat v sebe si!Bravo,che vse oshte ima takiwa hora!
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 90 Не харесвам 0
Специални поздрави и адмирации не само за тези смели и сърцати деца! Специални поздрави и за хората, написали човешки и доброжелателни коментари, в които подкрепят постъпката на момчето. Защото нещата надхвърлят отношението към куче или човек. Става дума за нашата емоционална чувствителност като народ, за ценностната ни система и умението ни да бъдем съпричастни и да се борим на страната на доброто! Мисля,че в България е пълно с прекрасни хора.Те са България.
отговор Сигнализирай
119
Mуки_
преди 11 години
Харесвам 70 Не харесвам 0
БРАВО на младежа !!! Има надежда за България , щом имаме такава младеж с добри сърца и възпитание !!!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини