BGONAIR Live

6-годишно дете изпи 200 грама водка, успяха да го спасят


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
анонимен
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 33
защо го спасяват щом е изпило 200 гр то е искало да се спаси от всичко и от всичкидокъде я докарахме деца да се самоубиват други да пробиват тъпанчета
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 45 Не харесвам 2
Мога само да кажа Евала на лекарите.
отговор Сигнализирай
1
от детската градина
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 12
Ти мени уважаааш ли *** ни мъ ли уважаааш
отговор Сигнализирай
Новини