IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Пак криза с ваксините за деца, спират реимунизациите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Вили
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Видимо, е че планът Ран-Ът върви с пълна пара. Този план или някой друг все е в сила за погубването на милата ни родина. Ще цитирам: "Те продадоха България". Зная, че има много пробудени хора, но аз лично не зная как бих могла да се противопоставя на тези ако мога така да се изразя "условия на живот". Ще ни продадат част по част и ние ще мълчим, защото "не овцете в стадото са виновни, а овчарят" . Но ще дойде ден, в който "овцете няма да са овце, овчари".
отговор Сигнализирай
7
Вили
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Според мен задължителните ваксини трябва да се правят, но за съжаление в такъв свят живеем, че започнах да се съмнявам. Една е истината с ваксина или без вярата в Бога е най-добрата ваксина.
отговор Сигнализирай
6
кх
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
А така, не си ваксинирайте лапетиите, "елеоменатите" идат ахахахаха!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Живея в Калифорния, току що беше одобре бил за задължително ваксиниране на децата. Много манипулации и задкулисни игри. Америка повече и повече става фашистка държава и БГ ще последва. Ако се интересувате и четете анлийски това е California SB277 много интересна инфо може да намерите. Борете се това да не става в БГ.
отговор Сигнализирай
4
Тин
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Аз мога да споделя , че след като се ваксинирах миналата есен, тази зима избягнах грипа. Цяла зима без грип и настинка . Не знам за децата как влияе?
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Само едно ще ви кажа като лекар,не си ваксинирайте децата от мъжки пол с ваксината срещу заушка,за да имат после вашите момченца като пораснат поколение.Ваксината за заушка ,която се прилага на два пъти през 12 годишнината от детската възраст,когато момченчата започват да влизат в пубертета и на 17 години,когато младежите навършват пубертет са изключително опасни и водят до стерилитет ,защото тези ваксини са част от плана на елита за намаляване на човешката популация
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Държавата се "надява" проблемът да бъде решен? :DА не се ли надява да се самореши без да й се налага да си мръдне пръста?
отговор Сигнализирай
1
Суупер
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Каква страхотна новина! Дай Боже, нацяло да изчезнат гадните ваксини!
отговор Сигнализирай
Новини