Има много удобни автобуси, с климатик. Седиш, четеш си книжка и не усещаш как минава времето. Билетът е с около 5-6 лева по-скъп от влака. Ама явно някои обичат да се тъпчат.
отговорСигнализирай
26
СОВА преди 10 години
10
ААУУ, ама как се "предвиждат" тези кондуктори, бе!?!?п.п.
отговорСигнализирай
едно време като ходихме на море с компанията си взимахме винаги билет за нощният влак и винаги беше така претъпкан. Обаче си беше голям купон и на никой не му пукаше.
отговорСигнализирай
21
ludiq Muncho преди 10 години
31
4eren vlak se kompozira Len4e le ot Burgas do Sofia..............kakto se pee6e v staria 6lager-ha-ha-ha-ha .Begai,begai narode ot Bulgaria,begai ha-ha-ha-ha-ha
отговорСигнализирай
20
BG преди 10 години
163
БДЖ са единствената останала комунистическа структура в страната - какво да очакваме :))) Пускат на воля влакове с вагони където се возят по 3 пътника а където има клиенти - вагони няма:)) Последното което видях е че са снабдили кондукорките с ярко червени връзки силно наподобяващи някогашните пионерски ! БРАВО ДРУГАРИ от БДЖ - масово влаковете се разваля, вагоните с с липса на климатик и парно, неотварящи се врати и прозорци - за това пари няма ! Ама за червени връзки - веднага се намират :))
отговорСигнализирай
19
Безумие преди 10 години
171
И тази прогнила структура "БДЖ" се нуждае от кардинални и спешни реформи. Отново обикновеният човечец, няма къде и как да си търси правата... Банки, мобилни оператори, и всякакви други структури, правят каквото си искат с хората и няма механизъм, който да им пречи.
отговорСигнализирай
18
Анонимен преди 10 години
511
Аз не пьтувам с влак хич не ми пука да се тьпчат пакистанците по влаковете миризливи
отговорСигнализирай
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години