IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Бежанци, граници, натиск… Плевнелиев свика щаба


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Патриот
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Един опасен за националната ни безопасност човек ръководи съвета по такава и отговаря за нея. Да си тръгва час по-скоро защото когато стане опасно ще видим само *** ***. Ако се променят нещата гледайте го как ще се превърне обратно в русофил. Колко долни българи има не е истина. Да живее Русия, единствената страна която ни обича истински. Когато турците дойдат да ни колят, нашите евроатлантически предатели ще гледат *** или ще бягат. Само Русия ще ни спаси.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Австрия и Вишеградската четворка ни подаряваха оградата, а Бойко отказа, да се мазни на Баба си. Сега да го видим? Как се пази граница без граница? Нали всичко е разрушено?Боко, любимец на бабите и лелките, същите тези баби и лелки ще те проклинат, като почнат да изнасилват дъщерите и внучките им, "нещастните" натрапници.
отговор Сигнализирай
16
Илмейн
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До 17Псалом 32:18-22 "Ето, окото на Господа е над ония, които Му се боят и които се уповават на милостта Му, че Той ще спаси душата им от смърт и във време на глад ще ги прехрани.Нашата душа се уповава на Господа: Той е наша помощ и наша защита; за Него се весели сърцето ни, защото на Неговото свето име се уповаваме. Да бъде милостта Ти над нас, Господи, според както Ти се уповаваме."
отговор Сигнализирай
15
Илмейн
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
До 17Бог е с тези които се уповават и надяват Нему и които са с Него.
отговор Сигнализирай
14
х.
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Сформирай народа по паравоенни квартали и села.Да знаят какви ги вършат.Защото иначе са овце и ще ти изгори плевнята.Даеба.
отговор Сигнализирай
13
ужас
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Като ги гледам тия от снимката дано господ все още е българин .
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
Президрнтът държи здраво фронта!Все пак, хубаво ще е новият президент да е още по-голям ястреб! Още пет години мачкане на руските агенти и България най-накрая ще се възроди!
отговор Сигнализирай
11
Идеалист
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Няма ли край на мандата му?!
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Браво!Друго си е когато държавните ръководители вземат сериозно нещата в своитр ръце!
отговор Сигнализирай
9
Ангел
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Друга статия която описва българските граничари като зверове в човешки кожи,ще свърши повече работа от всички тия заедно.
отговор Сигнализирай
Новини