IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Да скъсаш снимката на президента! Гарантирано от "Шоуто на Слави"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

321
KRU
преди 10 години
Харесвам 30 Не харесвам 16
ТАКА е когато имаме *** за държавен глава
отговор Сигнализирай
320
нареждане N487
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
не бива да се допуска хората да гласуват на този референдумведнага троловете да започнат да работят
отговор Сигнализирай
319
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 12
От "Шоуто на бай Слави" считат,че са над закона. Ние считаме, че са пияндета-пишманфилософи и тайни мъжелюбци.
отговор Сигнализирай
318
малко история:
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 13
Слави , докйто работеше в предаването "Ку-Ку" направи предаване срещу АЕЦ Козлодуй. Послушаха го и затвориха реактора. Спряха ни тока и с години стояхме на тъмно и студено. Сега плащаме високи цени за ток, а Господ наказа Слави.А ние ще сме наказани да ходим до урните заради този чалгар.
отговор Сигнализирай
317
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 31 Не харесвам 12
Президент т е институцияАма шоумените се взефа на сериозно
отговор Сигнализирай
316
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
315
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
добра работа ***...повече обиди, малко аргоменти, ама и за тва сте си безработни...време е да си получите парите от партийните касички :)
отговор Сигнализирай
314
Българин
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 18
Не знаех, че наш плевньо има толкова поддръжници в този форум. Намирисва ми на манипулация като знам обикновено в каква светлина хората туй пишат за него.
отговор Сигнализирай
313
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 8
смешници... в рамките на 10 минути се появиха по 10-15 плюса на "правилните" коментари. после що Уганда е преди нас по свобода на словото
отговор Сигнализирай
312
Зрител
преди 10 години
Харесвам 36 Не харесвам 8
Простотиите ,които непрекъснато ни показва това т.н. "шоу" , станаха толкова много,че е крайно време да се спре това правене на безвкусен цирк ,предназначен за комунисти! Само комунист ,с манталитет на *** може да гледа идиотщините на шепа самозабравили се селски тарикати! Та какво шоу бе, хора!!! Отврат !!!
отговор Сигнализирай
Новини