BGONAIR Live

От модния подиум в Ню Йорк до селския живот в Аканджиево


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
номер 1, ти бежанец ли си бе, я обратно в кирпичената колиба
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
Ама това им е хобито бе.От заглавието си мислиш че зарязват всичко и се връщат да гледат домати на село.Много некадърно поднесена статия.А иначе са сладури.Ама били вегета, нямало кво да ядат ... за Америка ли ще си изнасят ... не се разбира.Или само като хоби си го бачкат тук.И в щатите или тик няма храна, че сами я гледат ;)Малко на индийски сериал ми заприлича това ;)И по интернет продавали марули :)))
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 48 Не харесвам 24
Вегетарианството е психическо заболяване.
отговор Сигнализирай
Новини