IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Митрополит Антоний: Ще се извиня за случката в Берлин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

89
Мутрополит Тиквоний
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Днес ритнал германка, утре наръгал германци, вдругиден скинари му помогнали да ритне камбаната! Хахаха
отговор Сигнализирай
88
Исмаил
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
трябва да се извини митрополита....Какви християни има бе да ни излагат пред целия свят...
отговор Сигнализирай
87
хюго бос до 97
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
За това питай отчето и Пръмовица- те са по националните извинения заради цганите и легитимират цганите като българи.
отговор Сигнализирай
86
Мутрополит Илич
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Дрогари шваби. Изфинявами са за постъпката на нашия сънародник. Той повече няма да прави така. Другия път ще рита падналия многократно. Защото той е с права.
отговор Сигнализирай
85
хюго бос до 89
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Не само срамно, но и унизително. Без вина винаги виновни и то заради политиците ни, като Пръмова и този измислен владика.
отговор Сигнализирай
84
Др Исня
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Дрогаре! Кога ли ще го хванат тоя гол майстор? И ко ли ще му се случи в немския пандиз палаз. Хаха
отговор Сигнализирай
83
Посерко
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Тая държава така както е тръгнала ще стане едно огромно ромско гето. Цък цък язък!
отговор Сигнализирай
82
Лъвско Сърце__
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
1.А Германия кога ще се извини, че пуснаха ордите от близкия изток в Европа?2.Защо България трябва да се извинява при положение, че извършителят не е българин?3.Германия ще се извини ли, ако някой м.юсюлманин извърши терористичен акт в някой от държавите в Европа въпреки извършителят да е с немски паспорт, но не е етнически германец?
отговор Сигнализирай
81
ТУРЧИНЬ
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Питам кога в историята роми са се гаврили с българи, че и с шваби. Кога афганци са изнасилвали и убивали бели момичета. А това е едва началото на края!!!!
отговор Сигнализирай
80
ТУРЧИНЬ
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
В концепцията на ЕС има нещо дълбоко сбъркано. Как може да просперира един тюрлюгювеч от религии, нации, че и раси. Америка не я гледайте. А и тя е едва на 200 години и се вижда накъде е тръгнала. Китай и Русия ще я сринат. Не с война разбира се.
отговор Сигнализирай
Новини