IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В Бяла за Алекс: Кротък, дружелюбен, винаги усмихнат...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До АнонименЩо, на тебе кога ти тече кръв от ушите?
отговор Сигнализирай
20
Йосиф Сърч
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Що мълчите за Йосиф???m.24chasa.bg/***/article/6339329
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 36 Не харесвам 0
Тоест докато ромеите само бият - няма напрежение. Напрежението само се появява, когато ромите почнат да убиват, нали така да разбираме от статията?
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 52 Не харесвам 1
Ромеите извършват планомерен геноцид на ниско ниво. Забелязвал съм как те нападат точно кротки, мирни, цивилизовани хора. Малко по малко ни обезкървяват, защото нямаме достойни лидери, които да ни обединят и да кажат СТОП. Всичките политици без изключение са жалки подобия на лидери.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 13
До 15Кръв може да ти тече от ушите по 100 други причини, не се прави на експерт моля.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 32
Кротък, дружелюбен, винаги усмихнат...и винаги без цигари...
отговор Сигнализирай
15
РадостинРадуков
преди 8 години
Харесвам 39 Не харесвам 0
Къде е снимката на убиеца? (не се заяждам , задавам подобаващ логичен въпрос )Ако ще сте честни ще покажете и неговата снимка ,неговата страна на нещата. Като показвате само жертвите се забравят лицата на нападатели те им .
отговор Сигнализирай
14
българин
преди 8 години
Харесвам 46 Не харесвам 1
По случая трябва да се подходи разумно и хладнокръвно.Убиецът си е убиец-няма значение от кой етнос е.Трябва да бъде съден за убийство и осъден справедливо.Проблемите ни идват не от ромите а от политиците ни защото те са спуснали над тях политически чадър.Те са им разрешили да ползват ток и вода без да ги плащат,да крадат безнаказано и дори да убиват.Когато се разберем с депутатите ни тогава ще отпадне политическият чадър над ромите!
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 31 Не харесвам 1
първо се водеше средна телесна . а вчера се оказа че когато е бил приет в болницата от ушите му е течала кръв . а това се случва единствено след счупване на черепната основа
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 43 Не харесвам 0
Борисов, не си чопли носа!Оставка - на теб и на *** начело на МВР!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини