IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Софиянецът - със стандарт над средноевропейския


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

252
Завърнал се от Чужб.
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
За тия където ще имигрират тепърва,попътен вятър и късмет,защото ще ви трябва.Ако нямате късмет ще сте обикновени бачкатори оцеляващи,каквито сте и в България.Наслука другари.
отговор Сигнализирай
251
до 297
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Първо, *** и *** ще викаш на баща си, че не те е възпитал. Второ, писна ми от мизерници, дето само афишират по форумите как щели да емигрират - *** ЗАМИНАВАЙ БЕ, какво още чакаш?! И лютеничка ще ти лиснем за късмет!
отговор Сигнализирай
250
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Нещата в тази държава ще се сгромулясат със страшна сила. Резерва се крепи на заеми. Кражбите и шуробаджанащината са в непоносими размери.
отговор Сигнализирай
249
Гербераст
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Аз си живея по-добре и от лекар в Англия, защото Дилян Добрев ми е братовчед!
отговор Сигнализирай
248
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Оппалянка ! По кротко с лъжите, че ще вземете да изхфърчите на някой завой . По кротко в лъжите . Знаем ,че лъжите са демократична ценност ,ама по кротко .Хлъзгаво е !.
отговор Сигнализирай
247
до 297
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Май не осъзнаваш колко сериозно предстои да се скапят нещата за БГ, лютеничка щял да ми праща, а заемите на мутрите ще върнеш ли, дупките от злоупотребите ще запълниш ли :D ***, аз пък няма да пратя и една стотинка в БГ :D Баси иди0тите :D
отговор Сигнализирай
246
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
До u4en И эзатова сега Червените *** като Би .Битко ,Цецка ,Цецо и Червеното котило ГЕРП ни управляват .
отговор Сигнализирай
245
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Има някой с висок стандарт! Дори с много висок. С много пари в офшорки. Та за тези хора става дума.
отговор Сигнализирай
244
до 293
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Заминавай! И не се връщай! Ние ще ти пращаме лютеничка! Успех!
отговор Сигнализирай
243
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
За една и дъща работа провинциалиста получава по-малко от Софиянеца. Софиянеца по-малко от западно европееца. Така е било в следващите поне 100 години и така ще бъде, защото богатите стават по-богати, а бедните по-бедни. Това е глобална тенденция, защото системата нарочно е измислена така. Тя е измислена от богатите за богатити, така че няма нищо очудващо. Затова всеки гледа да отиче в някое по-богато кътче на планетата, само с много работа рядко става.
отговор Сигнализирай
Новини