IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Прекършените съдби на "Тракия": 16-годишната отличничка Мила


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Redhorn
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
До постинг нр.18Яко ли?Не яко,ами ИНСТИНКТ ЗА САМОСЪХРАНЕНИЕ!!!Разбираш ли го това,номер 18 ?Спасение от българската 28годишна реалност която отдавна взема човешки животи благодарение на НЕСПОСОБНОСТА да се управляваме сами.И ако за да спасиш семейството си от бг.действителност се налага да избягаш...даже няма да поглеждам назад.И номер 18,не го ,,удряй" на прочуствен псевдопатриотизъм!!!Патриотизмът е нещо което държавата ТРЯБВА ДА ЗАСЛУЖИ пък ти ако искаш си виж сметката за тока
отговор Сигнализирай
19
до don
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 11
имаме 5 деца , четирите момчета са в Холандия , малката като поотрастне заминаваме и ние !
отговор Сигнализирай
18
don
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
До До "една майка&Яко изнесете се всички, голямо решение на проблема сте намерили!
отговор Сигнализирай
17
До "една майка&
преди 7 години
Харесвам 34 Не харесвам 11
"Крещя с щялото си съзнание : Неискам повече да загиват децата ни . Стига толкова !!!!"Отдавна не крещя. Просто си изнасям децата, за да имат шанс да оцелеят. Тук такъв няма да имат.
отговор Сигнализирай
16
nina
преди 7 години
Харесвам 58 Не харесвам 11
Преди години, когато 16 войничета загинаха про катастрофа обвиниха Жан Виденов, че по това време играел хоро, а не отишъл на мястото на катастрофата. И никой не обърна внимание, че НИКОЙ не беше го уведомил за това! Просто го оплюваха дни, седмици наред! Сега, обаче, никой не попита защо бащицата Бойко Борисов не е там, а някъде по света - да оправя хората, сякаш в България всичкото му е наред. Не, че щеше да помогне с нещо, за мен това си е демагогия, става въпрос за аршина, с който се мери!
отговор Сигнализирай
15
af
преди 7 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
10 години трагедии ,наводнения,самоубийстава,самозапалваня и какво ли още не.......................
отговор Сигнализирай
14
без думи
преди 7 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Нямам думи...
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 49 Не харесвам 1
Трагедия!!! Но на джигитите не им дреме!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 39 Не харесвам 0
Властимащите в никакви ръце няма да се вземат, оставете тая работа.От нас зависи-народът!
отговор Сигнализирай
11
една майка
преди 7 години
Харесвам 34 Не харесвам 3
Крещя с щялото си съзнание : Неискам повече да загиват децата ни . Стига толкова !!!!Властимащите , вземете се в ръце и задействайте управленската машина.Стига бездействие и непукизъм.
отговор Сигнализирай
Новини