BGONAIR Live

Катаджии на всеки километър, следят и за неплатени глоби


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
поредни вицове
преди 8 години
Харесвам 32 Не харесвам 3
Действителна случка - на изхода на Видин има ограничение 50 км/час.Двама служители на ДАИ стоят с ръце в джобовете.И докато аз си карам с 45км/ч два турски тира ме отнесоха поне с 80! Двамата служители безучастно продължиха да си стоят с ръцете в джобовете.Истината е,че нашите милиционери тормозят само бедни българи,а чужди шофьори и богати българи не СМЕЯТ да спират!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
За неплатени глоби ще се отнема книжката, дотук хубаво, обаче има много типове с много неплатени глоби, с отнети книжки и продължават да си джиткат даже и солидно почерпени (лично познавам 3 такива). Та какво ще правим с тези хора. Дори да им се отнеме автомобила струващ 500-600 лева те ще яхнат веднага друг подобен.
отговор Сигнализирай
Новини