BGONAIR Live

Чичото на Феди: Как да постъпим? Да плачем, да се ядосваме на Бог?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
горан
преди 8 години
Харесвам 31 Не харесвам 1
ако караше внимателно щеше да си е жив и здрав, добре че не са почернили и други семейства, сега и на който и господ да се кланяте кел файда
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 50 Не харесвам 1
И пак новина за една семейна драма. Никому не познати хора какво казали. А снимки от тази катастрофа така и не се появиха. Защо ли? Двоен стандарт?
отговор Сигнализирай
Новини