IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Кошмарните съобщения на Ренета! За ада при раждането, за бебето…


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

81
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
До МитевХоди на софийски гробища или в централния затвор, където ти е мястото.
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 26 Не харесвам 7
До МитевАбе... ***, жената според теб е починала от естествена смърт, така ли да го разбирам? Или се е самоубила? Сама си е счупила ребрата, защото е нямало какво друго да прави. Разкарай се от тука, че ако се разбре кой си може и да стане страшничко.
отговор Сигнализирай
79
КЪДЕ Е ДЪРЖАВНОСТТА
преди 7 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
БЯЛА МАФИЯ , ИМОТНА МАФИЯ, ОБЩЕСТВЕНИ ПОРЪЧКИ - МАФИЯ ...... КЪДЕ ЖИВЕЕМ ХОРА???? КЪДЕ СМЕ НИЕ - ХОРАТА ?????
отговор Сигнализирай
78
Късмет
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Всичко е до късмет в БГ.Лекувам се при лекари с бели коси, и в чужбина.Там си плащам здравната застраховка и пей сърце, не доплащам повече, и лекарствата са ми почти безплатни, когато се наложи.Все пак пациентите в БГ предполагам обменят информация, знаят кои лекари имат опит, кои са добри за рутинни процедури, и кои са светила.Като виждате, че БГ лекари нямат достатъчно опит и апаратура, Лекари много в чужбина, и то експерти и Законодателство, което при грешка ще защити пациента.
отговор Сигнализирай
77
Митев
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 18
До АнонименХоди при врачки и баячки.Никой не те е завел насила в болница.
отговор Сигнализирай
76
Митев
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
До ХахаПо време на раждането матката слиза доста под ребрата.Най-близо е в 8-9 лунарен месец.
отговор Сигнализирай
75
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
До МитевД-р Митев нямаш ли си друга работа, та непрекъснато коментираш новините около този случай или и ти си замесен.
отговор Сигнализирай
74
Митев
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
До АнонименМ даааааа. Разбирачи!!!
отговор Сигнализирай
73
Милена
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 9
Може би са прави голяма част от обиждащите. За се оправи си ко предлагам те или децата м да завършат медицина и да променят всичко, което не харесват. Направете нещо не със злоба, а с умение и доказателства как трябва да е, на фона на знания.
отговор Сигнализирай
72
Митев
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
До Митев -ИнформацияГлупости на търкалета
отговор Сигнализирай
Новини