IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Протестиращи затварят пътища, в София се чакат 300 коли


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

111
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Много *** за нищо *** пак с патурите ще си остане ама нейсе.
отговор Сигнализирай
110
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 18 Не харесвам 9
Не опира само да заплати! Искам свинетка да си продаде чантите . Ако ме разбирате гербави калинки. И защо по дяволите тази е още министърът? Да не говорим за грабежите с държавни поръчки, и с концесиите.
отговор Сигнализирай
109
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 18
Полицията да си свърши работата и да изкара палките. Писнало ми е на всички от тия гащници!
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 23 Не харесвам 9
До Чиновник 91Чиновнико герберски! Никой няма да седне на твоето място, след като те изритат. Твоето място ще бъде закрито. Съкращаване на щата се нарича. Щото станахте много маймуни на клона. Народът гладува, за да има за вас, чиновниците. А вие сте безполезни за обществото. Единствената полза от вас е, че гласувате под строй за ГЕРБ. Платен вот.
отговор Сигнализирай
107
Bad Company
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 17
Тези некадърници които блокират движението и пречат на нормалните хора да си вършат работата и да се забавляват в почивния ден трябва да се шамаросат.
отговор Сигнализирай
106
Герб=фашизъм
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 15
Целият електорат на ГЕРБ знае само да сипе обиди във форума. Един аргумент нямат като хората. Заяждат се с мнението на коментиращите просто, за да дразнят. Точно като фашисти. Ами еднокнижния ни вожд на какво да ги научи... Той самият се е скрил някъде и се чуди как да се отърве. Народът му загива, а на бате Бойко не му пука. Едни Балкани са по-важни от нас българите.
отговор Сигнализирай
105
Grafigratievo
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
104
Подкрепа
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 9
103
Бик Гейтс
преди 7 години
Харесвам 20 Не харесвам 13
Ако Борисов утре даде оставка, ще се вдигнат ли заплатите Ви?
отговор Сигнализирай
102
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 12
Контрапротест срещу л.умпените с анцузи, които са на хранилка на БСП!
отговор Сигнализирай
Новини