IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Те са роми, от Видин, но живеят в Германия и: Имаме достатъчно!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Дедо
преди 6 години
Харесвам 41 Не харесвам 2
Всите да отиват там по-бърже!Не щем ги тука!
отговор Сигнализирай
9
8
преди 6 години
Харесвам 32 Не харесвам 3
Големи егоисти, не им събирайте за обувки, а за билети - да дойдат при вас в германския рай, Дойчланд мойчланд :)
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 57 Не харесвам 0
"Те са роми, от Видин, но живеят в Германия и: Имаме достатъчно!"Да благодарим на Дойче Веле за рекламата, която направиха на държавата си. Новината да се разпространи в цяла България.
отговор Сигнализирай
7
м даа
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 16
Много злобна *** е това троляците из нета, нищо не им е по вкуса- ако го крадат , недоволен, ако са се интегрирали и помагат пак мрънка. Какво лошо има в това да помогнат на някой, Имам 3-*** познати с деца в Бг и на тримата жените се осигуряваха на фиктивни ВИСОКИ осигуровки , и после 2 години прибираха детски и един път не се оплакаха че им дават пари придобити чрез измама. Ама все другите са ви трън в очите.
отговор Сигнализирай
6
добрият орисник
преди 6 години
Харесвам 39 Не харесвам 0
Да емигрира цялото племе в ЕС. За да се увеличат даренията де...
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
"живеещи в чужбина - в Германия, Финландия, Испания, Англия, Белгия. Много от тях са роми - също както и организаторите на благотворителната кампания."На това му се казва обнадеждаваща новина!
отговор Сигнализирай
4
Бай Иван
преди 6 години
Харесвам 36 Не харесвам 1
Похвално за етноса ,представи си колко ще им се подобри положението ако започнат да работят и да образоват децата си ,вместо да ги ползват за животинчета за разплод ,просяци и крадци ;) !!!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 45 Не харесвам 4
Дано Бог завлече целия този мемлекет в Европата, че да се рахатясаме.
отговор Сигнализирай
2
оцелял българин
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
Де да бяха емигрирали през 70-те години - Сашо Нерезов, Бакъря, Пастиркин,Катъря и ДрагалЪвския Ай дук....,едва ли щяхме да сме затънали в пропастта до тук!
отговор Сигнализирай
1
Inatut
преди 6 години
Харесвам 22 Не харесвам 19
Браво. От всички на тоя свят само *** не знаят какво е да даряваш.. те само лапкат и прибират дарения.
отговор Сигнализирай
Новини