IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов за апартаментите: Гадно ми е! Не ни оправдава, че другите са маскари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

275
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
`Гадно му било`??Ами да ти е гадноАза къщата у Барселона, за имението в Калифорния и за острова - как ти е?Как пък от 10 години се гадости си прави.
отговор Сигнализирай
274
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Борисов е педраст, жена му го оставила, при всичките откраднати пари от вас и при тази власт странно не мислите ли ?
отговор Сигнализирай
273
СТРАНДЖАТА
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 14
Сигурно не знаете, че Цветанов изнася лекции в чужбина на тема "Национална и международна сигурност"... - които са доста добре платени...
отговор Сигнализирай
272
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
А, Перачката на парите на КТБ, от къде получава заплата от. 12,000-лв./месечно....??!!!
отговор Сигнализирай
271
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
Всички медии, които доскоро бяха много послушни, сега подеха скандала доста смело! Странно, дори изумително! Разбира се,освен Биволъ, тона даде и Свободна Европа, които се финансират от САЩ. Дали някой не вдига червен картон на някого?
отговор Сигнализирай
270
Алчност
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
То бива алчност, ама герберастката е неизмерима.
отговор Сигнализирай
269
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
И министъра председателя каза ,че според тях всичко е законно но пропусна да каже, че вярва на своите другари.Господине БОЙКО време е да замениш Цветанов с Дончев или някой друг за да върнеш доверието на хората, защото ако прочетеш какво пишат хората ще ти настръхне косата и не се оправдавайте само с троловете .Може да спечелите знаем как но любовта на народа към теб умира по малко всеки БОЖИ ден пиша като човек , който много много Ти вярваше.Загуби доверието на част от хората .
отговор Сигнализирай
268
Абе, еййй...
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
А, Нинова как си закупи апартамента?Откъде пари за апартамент, ателие и гараж??!!
отговор Сигнализирай
267
Отврат
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Гадно му било на ***, но не му е гадно за ниските пенсии, не му е гадно за високите цени, не му е гадно за ширещата се корупция, не му е гадно за кражбите, не му е гадно за всенародната мизерия, не му е гадно, че лично той нареди България на опашката на ЕС. Отврат.
отговор Сигнализирай
266
Въпросче:
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
А, как другарите "Придобиваха" апартаменти в София след 9.09.44г...??!!Имам документ за такъв, "получен" от член на БКП , който изгони мой пряк роднина на улицата. ДА ГО ПРАТЯ ЛИ В БРЮКСЕЛ??!!
отговор Сигнализирай
Новини