IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ако не плащаме добре на медсестрите, те ще отидат в чужбина


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 20 Не харесвам 5
Сестрите, не ЩЕ заминат в чужбина а вече са там. Тук е само лошият матерал.
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 16
Още помним алчните БГ-мед. сестри и историята в Либия, заради тях Либия не изплати милионите си дълг към България, а БГ-сестри, след като се завърнаха, се оказаха нагли и неблагодарни към България..............все искаха , и искаха..............апартаменти, облаги и т.н.Има нещо сбъркано в манталитета на мед. сестри!!!
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Ей , партиината пропаганда няма край ! Когато се появи някои с искане за нормална заплата , партиините клакьори се скъсват да го оплюват и очернят !
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 19
Лекарите са в основата на медицината, а не мед. сестри!Като са много умни, да идат в ЕС или САЩ, да им скъсат задниците от работа!Ще си внесем сестри от Близкия Изток, може и от Африка, ако се наложи!
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Да им дават по 2 минимални заплати...................1100 лева за мед.сестра е много добре!
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 13
Спокойно, да ходят в чужбина, ще си внесем мед.сестрички от Ирак, Иран и Сирия!!!
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 8
В медицината си има йерархия. На върха на пирамидата са лекарите, което е и нормално, така трябва да бъде! Мед. сестри са повече или по-малко помощен персонал!!
отговор Сигнализирай
42
Чугунена глава:
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 9
" прав им път"Ние ще си внесем сестри да работят за без пари от " друга чужбина"
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
До Анонимен 41Виж сега, не ги разбираш нещата в медицината.Лекарите са в основата на медицината, а не мед. сестри.Един лекар може да работи и сам, без мед.сестра.Но ако една мед. сестра е сама, без лекар..................никой няма да се лекува при нея.Всеки ще иде при доктора!
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
И в чужбина няма да отидатСкоро 80% от тях ще се пенсионират- 200 лв пенсия
отговор Сигнализирай
Новини