IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Съпругата на Дончев: Габровци искат да видят града си чист от придошлите роми


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
реалист
преди 6 години
Харесвам 35 Не харесвам 0
Госпожо Дончева, не ни казвай на нас какво от какво има нужда Габрово или България, а го кажи или напиши в "лични" на мъжа си, който част от обслужващия персонал на политико - олигархичната мъгла, за която няма род и родина, а само пари и печалби.
отговор Сигнализирай
52
ХА-ХА-ХА !!!
преди 6 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
Браво на госпожа Дончева !Само да я поправя леко.. Не само габровци, а всички в България искаме да видим държавата си без онези, които не зачитат правилата и законите тук. Онези, които се мислят за недосегаеми и които живеят и се множат от нашите данъци.
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
"Къде бяхте когато преди години Сидеров"Aхахаха!!! Айде моля ти се, няма нужда да намесваме имена на такива безполезни за България хора.
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Ми г-жо Рзведете се ! явно имате съществени противоречия със съпруга си - идете на психолог , не ни побърквайте нас .
отговор Сигнализирай
49
ХФ
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Те са по цяла българия, тя за Габрово "реве", приказки...
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
Калпав материал-жената каза истината и почнаха да я оплюват.Сигурно си заслужаваме положението.Никога и за нищо единни.
отговор Сигнализирай
47
АНОНИМЕН
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Къде бяхте когато преди години Сидеров ви говореше за образователен ценз иначе няма детски за родителите? Ние се превърнахме в държава работеща за детските на ромите, а пари за лечение на болните българчета в чужбина няма. Това е пряк резултат от политиката на ГЕРБ продиктувана от запада и Сорос. Семейства по 13-14 чаавета как могат *** да обърнат внимание на всяко дете и то да бъде нахранено, а не да проси.И освен образование детски да получават само деца ходещи на училище и са в час.
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
А защо не пишете че полицията пребила бг журналист които отразявал протестите срещу ромският произвол.Очевидно ушевите,политиците и ромите са от един отбор.Някога да сте чували за роми бити от полиция?
отговор Сигнализирай
45
хаха
преди 6 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Абе всичко е една "Пунта Мара",даже и Борисов го проумя и ви го каза вчера!
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Габровци искат да видят града си чист от придошлите роми---e та кои не иска
отговор Сигнализирай
Новини