IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Хомосексуален кандидат-кмет? 65% от българите не биха го подкрепили


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

92
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 16
Това значи, че 35% биха гласували... Смятай колко народ са готови да гласуват за хора с психични отклонения...
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 27 Не харесвам 8
няма да го подкрепя не защото му разбиват задния вход периодично а защото е още едно малцинство което се бори за повече права от обикновените граждани.
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Отворените охлюви изпълзяха в жегата.Преди 20дена биби им преведе 20 те млн.Няма никакво проучване,а масирано промиване.
отговор Сигнализирай
89
човек
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
До: номер 96Извинявам се че започвам с малко критични забележки, ама Васил Найденов е име и се пише с главни букви, а това се учи в началните класове.Не искам да се заяждам, просто го напомням защото е дразнещо като четем такива текстове.Освен това, Васил Найденов не е Иван Петров. Или Джон Доу на английски.Всички, цяла България го знае кой е.Както и Азис не е просто Васил Боянов.Не че съм му фен.А за да избера някой за кмет той/тя трябва има качества за такъв пост - това е най-важното.
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
О, времена о, нрави!Еми... съседна православна Сърбия ни надцака. Имат си лeзбийкa за министър-председател!А сърбите знаем, са много по-серт от българите. Там имаше бити и пребити на местните гей-паради. И не само това. Сръбската православна църква е като руската. Коледа я празнуват на 7-ми януари.А какво беше учудването ми само като видях как Ана Брнябич, премиерката, се срещна един път със сръбския патриарх. Ръкуваха се, смееха се, и си говореха весело.Явно ние не сме наред май?
отговор Сигнализирай
87
до 88
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 11
Първо, как реши кой човек е "нормален", и второ - я си представи че детето ти има подобни "отклонения" - как би реагирал като родител (ако си такъв въобще). Изводите оствям на теб...
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Хомосексуален - Ок, ама дали ще краде по-малко, щото дори и трисексуален марсианец - все тая...
отговор Сигнализирай
85
Бай Иван
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Че те повечето са такива ,осбено ако са от водещите партии ;) !!!
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 31 Не харесвам 7
Никой нормален човек не харесва хомосексуалистите. Но това не ни пречи да живеем в мир с тях, стига да не парадират със сексуалността си !!!!!
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Бих подкрепила гей( не ме интересува кой с кого си ляга),но не бих подкрепила ***.н.
отговор Сигнализирай
Новини