IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Националният щаб обмисля и декларация за движение в града


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
Бойко Методиев
преди 5 години
Харесвам 45 Не харесвам 6
Който иска да диша въздух-декларация! Който иска да си излезе на терасата-декларация, нотариално заверена!
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 40 Не харесвам 3
Зорлем ни карат да бъдем недисциплинирани!След като разбрахме ,че в паркове и градинки дебне короновируса ,сега и декларации за излизане от вкъщи!Щом е така ще почнем /с декларация разбира се/по три пъти на ден да ходим до магазин за покупки и то в такива които са по-далеч от от дома.Сега сещам ,че евтините и качествени стоки са надалеч от жилището ми.
отговор Сигнализирай
45
В
преди 5 години
Харесвам 40 Не харесвам 3
Сицилия грабят супермаркети ГЛАД!!!
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 29 Не харесвам 5
Брей, всичко ще направят за да ни спасят. Очаквайте забрана на дишането, "въпрос на време е".
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 9
До до 28Какво е "писано", не-дребна душицо? Човек сам си пише съдбата, а ти си чакай на нещо, писано от някой си там.
отговор Сигнализирай
42
До Анонимен 25
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
смешки ха ха ха , че без тези българи, икономиката на страната умира :)никой не може да спре някого, да се прибере в дома си
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 35 Не харесвам 8
Пълна простотия в болшевишки стил.
отговор Сигнализирай
40
Аман
преди 5 години
Харесвам 56 Не харесвам 6
Аман от полицейщина. Хората трябва да имат право да се разхождат. Тази изолация ще доведе до много повече проблеми отколкото карантината ще предотврати.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 63 Не харесвам 5
От днешните новини става ясно, че голяма част от заразените са или медицински лица и санитари, или пациенти на болници, които са били там за друго. За каква карантина ми говори този генерал, и какви съвети ни дават за прадпазване от вируса след като те не могат да се предпазят.
отговор Сигнализирай
38
Съгласен
преди 5 години
Харесвам 36 Не харесвам 8
Всеки, който не иска да спазва карантина, да подпише декларация, че при пълна болница няма да бъдат приемани. -----Да оставят всеки да реши за себе си. Това е демокрация като в Швеция.
отговор Сигнализирай
Новини