IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Повече полиция, по-малко миряни. Как премина Цветница в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 18
В кв Суха река двама полицая ходеха с бронежилетки и оглеждаха дълго и подозрително всеки с маска.Докато демонстрираха мускули и бронежилетки минаха покрай 4 групи от пенсионери седящи и наливащи се с алкохол, роми и от тия спортните "надежди" на отбор Левски и някакви други отрепkи.Дори и не ги погледнаха.Тия са неква гадна секта последователи на оня мексиканец Мангъров.Искат всички да се разболеят и да припадат и умират по улиците.Много глупави хора наистина.Вместо да се развиват те деградират
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 23 Не харесвам 13
Смешно е комунистите как пищят от това,че не могат да пътуват,рестрикции по магазините,църквите почти затворени,ограничена им била свободата,не можело да гледат английски и испански футбол...Еми да си припомнят поне малко положението при Тошово време.Според мен трябва да им пускат и телевизия само по 3-4 часа и то пленуми от парламента!А ток през 2 часа!
отговор Сигнализирай
9
Бубето
преди 5 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Честит празник! Живи и здрави всички!
отговор Сигнализирай
8
Илиян
преди 5 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
Само като гледам снимките ми става гнусно!ОФЦИ позинали лапат лъжичката ,маски под носа !ОТВРАТ!
отговор Сигнализирай
7
Ха ха!!!
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Вчера минах да видя един 'фермерски пазар'. Имаше десетина униформени скупчени до входа да си приказват. Един дори имаше маска! Верно - носеше я като лигавник (да не остане по назад от ББ).Мисля че бях единственният който мина по 'еднопосочния път', всички други просто по навик си излизаха от там където бяха влезли.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Снимки 9 и 10..И всякакви коментари стават съвсем излишни...
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 10
Цветница е пренинала под мотото "Да лап_нем на попа лъжичката"............ХА-ХАПросто българско племе.
отговор Сигнализирай
4
Бони
преди 5 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Батьо ти Бойко си носи маската на устата но не и на носа.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 35 Не харесвам 8
Значи ние носим маски ЗАДЪЛЖИТЕЛНО а поповете в църквите "пречестяват" вЕрващите крЪтени с една лъжичка под строй?!?!?!Няма такъв *** народ, такива прости управници като БорисУФ и такива алчни попове които за няколко милиона лева дето ще гушнат днес ще заразят половината държава.НО, както сам си го каза СултанЯ от Банкя "Аз съм *** и вие сте прости".Ашкулсун, просто балканско племе.
отговор Сигнализирай
2
ГРАД КОЗЛОДУЙ
преди 5 години
Харесвам 18 Не харесвам 8
Новини