IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Случаите на коронавирус станаха 1188, още двама починаха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

140
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 10
Доктор жужи къси се затвори в бункера си нарита руския си *** да придобива стаден имунитет
отговор Сигнализирай
139
до анонимен
преди 5 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Прави ми впечатление, че сме от държавите с най- малък брой излекувани.--------------Статистиката показва, че в държавите с задължителна ваксина БЦЖ има доста по-нисък процент на тежки случаи с латентен изход.
отговор Сигнализирай
138
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
До АнонименТрети , за сега - Няма!!!!Третият е лавинообразно с карантина
отговор Сигнализирай
137
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Тръмп солариумът го предпазва. За това тенът му е като на пиле на грил
отговор Сигнализирай
136
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 10
Офф, Добре е, че не умници из форуми никога няма да управляват повече клавиатура на компютър.Той щаба за това е оперативен, а не академичен или научен или друг.Не му е работа да анализира всеки случай, колко и защо, ако то кога, щял човека да почине без КВ установена инфекция.СЗО обяви пандемията, има протокол. Щом е развил симптоми на КВ инфекция и е установен с ген. тест, се записва инфектиран. За по детайлни анализи има други екипи. И те работят. Това не променя нито подхода, нито мерките
отговор Сигнализирай
135
БАЧКАТОР
преди 5 години
Харесвам 23 Не харесвам 10
Единия загинал е едва на ДЕВЕТДЕСЕТ И ПЕТ (95) години, а другата жертва с рак на белия дроб. И кво? Ако не беше короната щяха да изкарат още дълги години, нали? Народее, лъжат ни бе! Не усещате ли?
отговор Сигнализирай
134
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
До 121 ти вече си поживя А и света не се върти около тебе ляв ***
отговор Сигнализирай
133
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Прави ми впечатление, че сме от държавите с най- малък брой излекувани. Само в Африка има по- малко, но там като цяло няма още много инфектирани.Давайте им по- често аспирин на тези хора
отговор Сигнализирай
132
Тонката
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 17
На Гергьовден на *** пак ше му стане мъчно за село и ше му се прияде дробсърма със баба и дедо,калеко и учинайка:):):):)Отсега се пишат фалшивите декларации и после пак юруш извън София:):):):)Багажници пълни с щайги домати:):):):)
отговор Сигнализирай
131
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Охо вече си знае че ще се удължи извънредното положение до юли,защото заразата ще си върви още доста време.
отговор Сигнализирай
Новини