IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Голям рев за морето в Гърция, аршинът ни за карантината - двоен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

510
Striker
преди 5 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Това, което Сашка Попова е написала му се вика изсрано мозъконапъване. Едно голямо л..но!
отговор Сигнализирай
509
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
В мъжки род ще да е "мисирко".
отговор Сигнализирай
508
Абе
преди 5 години
Харесвам 51 Не харесвам 1
Мислех това лято да отскоча до нашето море след 10 г. пауза за проба, но този "журналист" - мисир с тази поръчкова статия тотално ме отказа.
отговор Сигнализирай
507
Тим
преди 5 години
Харесвам 50 Не харесвам 1
От години не съм ходил на нашето Черноморие, защото там хора бяха чужденците , а не ние. Лошо обслужване, скъпа и некачествена храна /по 8лв 100гр.цаца/ , без смяна на спално бельо. Като прибавим и платените чадъри и шезлонги. 8 дни в Гърция, Италия,Испания ол инклузив с безплатни чадъри и шезлонги, чисто море и пясък , самолет , 4 звезден хотел излиза около 1000 - 1300лв. Избирайте! Няма дискотеки, чалги, но има басейни, кортове и игрища. Тука пияни наркомани на алкохолен туризъм. Канете ги!
отговор Сигнализирай
506
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 48 Не харесвам 0
Голям рев за нашенските хотелиери, горките. Надценката им тройна.
отговор Сигнализирай
505
МараТОНКАТА
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
НЕ СЪМ МНОГО УМЕН НАЛИ ЗНАЕТЕ.....ФЪФЛЯ ГИ НЯКВИ СПОРЕД КОИТО НАЛИЧЕТО НА 1000 ЛВ ПРАВИ БЪЛГАРИНА БОГАТ....
отговор Сигнализирай
504
НЕтулуп
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
До ФекалнияНякой вулгар не е могъл да устиска обяда и направил както в Черно море, какво се чудиш ?
отговор Сигнализирай
503
Гинка
преди 5 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Ако си направя тест за антитела и покаже, че имам, за какъв дедов ще стоя 14 дни под карантина?
отговор Сигнализирай
502
Фекаломи
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 27
Не знам какви са пречиствателните станции по гръцките курорти, но по-миналото лято в Неа Перам.. детето се забавляваше с едно плуващо кафяво, докато не му казах какво е това всъщност. Иначе водата уж беше измамно бистра
отговор Сигнализирай
501
ГЕРБ forever
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 41
Въпреки помията,която се излива тук за родното ни Черноморие,по-голямата част от народа ще е пак по морските ни курорти и ще гласува за ГЕРБ на изборите.Червените кхмери могат само да плюят с безсилна злоба и да видят като по чакали!
отговор Сигнализирай
Новини