IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ангелкова: Ако има карантина, няма как да има туризъм


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Щирлиц
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Кранчето,наречено "туризъм",започна да се затваря,другари.Когато съвсем се затвори,следва събаряне на "хотели",за да има къде да се разхождат туристите.
отговор Сигнализирай
29
само при ГЕРБ
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
-Калина Иванова Илиева е бивш изпълнителен директор на Държавен фонд Земеделие в периода август 2009октомври 2010!Тя представя диплома за завършена магистърска степен която по-късно се установява, че е фалшива.Дъщеря е на директора на Столична дирекция Пожарна безопасност и защита на населението комисар Иван Илиев!-НиколинаАнгелкова 6 години лъже за диплома от Харвард, новата Калинка е на власт с двуседмичен курс за който дори няма сертификат!Нали се сещате, че и двете са протежета на ББ!
отговор Сигнализирай
28
Е
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Това почивка ли ще е или мазохизъм?
отговор Сигнализирай
27
...
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Вкарат ли чужденци, няма да има желаещи българи. Заради жълти стотинки, пак ще ни вкарат заразата и после с месеци отново извънредно положение, изолация, глоби. Ако не допускат чужденци, ще имат много повече Бг туристи и много повече печалба.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
25
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
СТАДЕН ИМУНИТЕТ!Така е било от поне 6000 години.
отговор Сигнализирай
24
мак
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Кой ще преценява, че човекът е заразен и как ще го изолират, насила ли? На човека може да не му личи нищо в началото, ще изкара почивка, ще зарази и ще си замине. Това, че хотелът ще работи въпреки болния гост е безотговорно.
отговор Сигнализирай
23
Иван
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Каква логика...
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Кон, да си вземеш преводач на срещата че поне да разбереш какво говорят
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Туризъм по време на епидемия е все едно да ядеш крем-карамел, когато имаш д'иария...Явно парите са по-важни в случая или съвсем са изперкали
отговор Сигнализирай
Новини