IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов заподозря сценарий: Чакаме новини за еврозоната и те го знаят!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

162
дипломат без диплома
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Днес Херото ще друса ли хорце?!
отговор Сигнализирай
161
Тонката
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 10
"довечера влизаме в Еврозоната"довечера най-много да влезеш в тоалетната да си врътнеш една ножица, лекe
отговор Сигнализирай
160
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
в момента заради тежката ситуация с пандемията ни трябва абсолютен консенсус и няма никакво значение кой е управляващ-------Естествено, че така ше кажеш.Като няма значение кой е управляващ, слизай и се махай!
отговор Сигнализирай
159
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
абе БорисовПърво те видяхме на крещиш в ефир като ***, на цял зам-министър да става глашатай.после на два пъти се подигра на министър че няма дисертация. Не те ли е срам нито от годините му, нито от опита му. Виж се себе си.Впоследтсвие изяснихме, че премиера ни спи с патлак до леглото и че президента го следи с дронПремиера ни нарече председателката на Парламента - негова шефка - ва---на. Пак той демонстрира мнението си за чуждите лидери.Сега се поругава имунитета на Президенството.
отговор Сигнализирай
158
Зозо
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 17
Руския слуга Радев е готов с цената на безредици да провали влизането на България в Еврозоната. Даже с юмруци тръгнал?!? Къде бре дрогарю Радев?*** си!!!
отговор Сигнализирай
157
чужденец
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
До Анонимен 144Патрик Смитсьойс не е българин,но подкрепя протеста и днес ще е там.Ще гласувам за него,ако влезе в политиката.
отговор Сигнализирай
156
Българин
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
Три мандата комунизма му виновен на тоя престъпник Бойко Аре махай се бе престъпник!Прибирай си еврото от шкафчето и се махай крадльо!
отговор Сигнализирай
155
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Бойко, те тез новини и без тебе могат да дойдат.Какво си мислиш, че като залезеш ще стане тъмно защото Слънцето не може да свети ли???
отговор Сигнализирай
154
Somebody
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Много хубаво би било, Борисов да не забравя, че народа не се натиска за еврозоната. На всички соц.проучвания мнозинството беше против или искаше референдум.
отговор Сигнализирай
153
Слаби опорки на БСП
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 11
Активните мероприятия на антибългарската партийка БСП се изтъркаха !Колкото и да повтарят лъжите с основни опорки - остров, вила, Барселона, пачки, чекмедже, мутри, хунта ....... - ефект нула ( 0 )
отговор Сигнализирай
Новини