IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

СДВР: Бе направен опит да се пролее кръв на протестите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

478
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
"При Борисов държавният апарат, правосъдето и икономиката, управлявани от олигарси, се сляха в една неприятна симбиоза. Правораздаването е само формално независимо, в действителност ГЕРБ знае как да назначава свои хора в редиците му.Едва ли може да става дума за някакво разделение на властите в България. Олигарсите доминират медиите и са възнаграждавани за лоялността си с държавни поръчки. Системата се поддържа и с еврофондове.
отговор Сигнализирай
477
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
В разговор с протестиращите един от тях казва, че промените, които той е направил в правителството, приличат на това да разместваш столовете на палубата на потъващия "Титаник". Авторът Ян Пул не споменава името на главния прокурор Иван Гешев, чиято оставка е второто основно искане на протеста. Но журналистът заявява, че Борисов едва ли ще подаде оставка, защото протестът може да не доведе до нищо, а и той има много съюзници в ЕС, включително в Германия."Името му е синоним на цялата политическа система, на масовата корупция, несправедливостта, демонтирането на демокрацията, непрозрачността,
отговор Сигнализирай
476
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Хайде Радев да плати ремонта
отговор Сигнализирай
475
До "умника&quot
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
За 465 става въпрос - относно ремонтите !
отговор Сигнализирай
474
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
Системата Борисов превърна България в най-бедната страна в ЕС и най-бързо обезлюдяващата се в света. При сегашната обстановка мнозина българи не желаят да имат деца или емигрират."Това разказва германското сп. "Шпигел" в репортаж за протестите в България срещу правителството на ГЕРБ под заглавие "Бунт на "Тиква щрасе". Още в началото се обяснява, че така протестиращите са прекръстили блокирания "Орлов мост" в София и че "Тиква" бил прякорът на премиера Бойко Борисов.
отговор Сигнализирай
473
Пешо
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Протестът възвърна уродливият си вид! Девизът "ОСТАВКА" бе заменен "ДА ПРЕЧИМ НА ВСИЧКИ"! Основното оправдание е "не виждам причина да не съм тук"-колко мъдро! Може би трябва да напишат: "чрез хаос към ред", но може би и те осъзнават, че това звучи доста налудничаво. Но най-безумното е, че очакват действията им да привлекат съмишленици. Да, ще привлекат, всички със жълти книжки!
отговор Сигнализирай
472
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Божков плаща ремонта на държавата. По 50 лв надница и 700 000 комисионна за триото.
отговор Сигнализирай
471
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 10
Фандъкова за 4 мандата открадна от София и софиянци над 3.8 млрд лв.Отделно е ощетила Бюджета с нагласените Обществени поръчки, спечелени от гереберастки фирми и извършващи като по правило некачествени ремонти.След това знаем - ремонт на ремонта на ремонта на ремонта, а данъкоплатците плащаме и пълним Чекмеджето.
отговор Сигнализирай
470
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Божков плаща, Радев действа.
отговор Сигнализирай
469
До "умника&quot
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Няма такъв ремонт, който да струва 0,00 - всичко си има своята цена ! Въпросът е само кой я плаща !
отговор Сигнализирай
Новини