IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

СДВР: Бе направен опит да се пролее кръв на протестите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

358
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 12
Е тази вечер ако махнат палатките ще има бой и в понеделник Бойко ще хвърли оставката.
отговор Сигнализирай
357
Очевидец
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
Тази статия е гнусна пропаганда.Власт имащите искат да настоят хората срещу протестиращите.Извода е най-добре никой да не протестира срещу властта.
отговор Сигнализирай
356
до 394
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
Кои протестъри - татуираните ви биячи от Делта гард ли, провокаторите на Митко Каратиста, аверчето на Тиквата от СИК.
отговор Сигнализирай
355
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Божков 7 милиарда има, а пък плаща минимална протесрърска надница. Много е стиснат. И им е дарил от най-евтините палатки.
отговор Сигнализирай
354
вярно е
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
снощи бях на протеста и имаше призиви за насилие.Един човек с мегафон и маскировъчни дрехи подстрекаваше да се бием с полицията,може би е бил от организаторите
отговор Сигнализирай
353
баш СПОНСОРА
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
В. Божков : "Изкефи ме как се управлява тълпа по мрежите, правя Щаб на протеста". Коментар относно намеренията към главния прокурор - "Като го напра'име фигурант като Президента" .....
отговор Сигнализирай
352
от думите ти излиза
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 8
До 375 До 326,че радев за 3 години от мандата си е успял да си построи резиденция като на ким чен ??? викаш резиденцията му не е същата която са ползвали и предишните президенти??? или за предишните като плювналиев няма проблем но за радев да ?? и какво точно свършиха предишните президенти...вдигнаха глас против корупцията и кражбите или си мълчаха и лапаха заплатката.какви правомощия има президента за да направи нещо ??
отговор Сигнализирай
351
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
Колко още за резил на света трябва да станем, за да му светне на Борисов, че повече няма как да управлява. Загубил е доверие както вътре в страната, така и извън нея.
отговор Сигнализирай
350
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Бойко възроди България от нищото,неблагодарници.
отговор Сигнализирай
349
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 17
народа срещу убийците от Герб!
отговор Сигнализирай
Новини