IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Над 20 000 вече са случаите на заразени с коронавирус у нас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 22 Не харесвам 14
До Анонимен 83Ти си типичен РОБ щом пишеш само за робите...Страхливеца винаги нарича другите срахливци...Г'лупака също реагира по същия начин. ЖалкаМишко.
отговор Сигнализирай
74
Мангъров
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
какви 20000 бре?70% от 7 милиона трябва да са.
отговор Сигнализирай
73
Е нали
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Щяха да са 25 000 заразените в края на септември?!
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
До Анонимен 83разбрахме за робството бе Варг.Хората са роби.Христо Христов и Адриан от Шумен не са роби.Така е.щом ти казваш - не спорим.
отговор Сигнализирай
71
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 21 Не харесвам 27
Робите които няма да се впишат в новия свят обичат химерата коронавирус.Роба не осъзнава, че е роб и това е най- голямото робство - духовното.Душевно бедните имат нужда да виждат, че другите около тях се страхуват, това им действа като ендорфин, защото не са сами в страха си. Роба винаги има нужда от колектив, дори в страха си.
отговор Сигнализирай
70
Еврошанс
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Ехееее, а поне до 5 милиона ще ги броим в следващите 15-16 години!
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 21 Не харесвам 16
До Анонимен 65Тоя па вярва на медиите...хахаха пълно е с ид оти.
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 29 Не харесвам 25
До !Да,активните са 5000+,но тези 15,20,30000 ни се набиват за да треперим от страх.
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 54 Не харесвам 49
ГаньоЦървула вижда във всичко конспирация, защото няма мозък в кратуната, си да проумее светът губи милиарди от тази пандемия, заради мерките които се въвеждат и блокират икономиката на всички държави .Какви глупости пишете при положение абсолютно всички губят от това, че се спират цели бизнеси и се увеличава безработицата.То биваТъпотия ,но тази минава всички граници. Милиарди загуби от туризъм, спорт и всички масови мероприятия. А *** нехае и си прави каквото иска.
отговор Сигнализирай
66
Др. Балантайнс
преди 4 години
Харесвам 23 Не харесвам 18
Мда, нещо е съмнително, че умират само болни хора, които са на лекарства несъвместими с алкохола. Ако някой чуе за алкоxолик/чка умрял/а от корона, а не от цироза, нека моля да съобщи. Правим едно изследване в нашия лаб.
отговор Сигнализирай
Новини