IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Проф. Витанов: Над 500 заразени на ден и влизаме в турбулентния сценарий


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

95
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
До 114СПИН е съборена имунна система от ваксина. Ти защо не познаваш болни от СПИН? Нали "върлува" вече 20-30 години.
отговор Сигнализирай
94
Счетоводителя
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
14% положителни. 785 случая от 13.10.2020
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
До Странна Работа... 101 скоро да си срещал някой болен от СПИН ?Ако - не , СПИН не съществува , или е изчезнал ?Как мислиш ? ПС - Мога да дам пример с хиляди заболявания , ако това не те устройва Ти си на принципа , ако човек не е виждал такъв с определено заболяване , следователно заболяването не съществува??? Така ли ???
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
На дядото му казали че маската ще го спаси и той вярва като католик. Деде, това е само камуфлаж, та политиците да кажат че правят нещо. Ако маските помагаха нямаше да има 1500 заразени медицински служители у нас.
отговор Сигнализирай
91
ВНИМАНИЕ! ВАЖНО!
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Носете си маските. Утре ако катастрофирате на Тракия или някой ТИР ви се обърне върку МПС-то, трябва да имате маска.
отговор Сигнализирай
90
до 101
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Имам роднини. На снахата родителите и сестра и задено с децата. Бяха на кръщенка в Мадрид. От над 90 човека на кръщенката 49 са положителни. Бащата на снахата вече зле. В болницата във Валенсия е. Снахата е испанка. Само брат ми и жена му не са успели да присъстват от родните. Сега им носят храта пред вратите. Положението никак не е добре. Снахата е отчаяна.На другата и сестра съпруга е дал проба с антитела изградени преди 3 мес.Не е разбрал как е изкарал вируса-банкер е.Работи далече от сем.
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Този "професор" мяза на супер изпаднал сорocоид на грантаджийска хранилка.
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Страната на професорите - всеки трети професор, всеки втори доцент - останалите научни сътрудници 1 и 2 ра степен с 5ти диоптър. Всички смятят неща които Коши и Ойлер са ги решили преди 200 години! А те се мислят за много умни....
отговор Сигнализирай
87
Истината 2020
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
На държавата не и пука за здравето на хората.Ако и пукаше, щеше да взима мерки за повишаване на здравето на населението, което 90% мре от сърце, рак или катастрофи.Да сте чули или видяли да се взимат мащабни мерки за предотвратяване на катастрофи? Щото аз не съм нито чул, нито виждал.
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
До Странна Работа...Естествено, че никой не познава хора болни от това нещо. Обичат да се психират, защото на повечето живота им е скучен.Ако не бяхте пускали телевизора и не бяхте чели новини една година, щяхте ли да знаете, че има "пандемия"?
отговор Сигнализирай
Новини