BGONAIR Live

Пациент след срещата с COVID-19: Лекарите са герои, вирусът не е шега


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
Браво на лекарите, не е лесно да спасяваш хора от смъртоносен вирус за който дори не е открито лекарство все още. Новата нормалност ще я преборим само заедно със лекарите.
отговор Сигнализирай
Новини