IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Психотерапевт за COVID кризата: Започнете нещо ново, живейте "тук и сега"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
горцкия от Ям-бол
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
то от седене,също води до болести,заболявания,седнал фаташ хемороиди,прав,болки в краката,легнал,болки в гърба,ко праим тогава а
отговор Сигнализирай
30
да ви е.....
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
побъркахте ората с из мис. вирос.ами нъл това е цел-та да психясвате ората
отговор Сигнализирай
29
30
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Миле, Вие давате ли си сметка какви ги пишете?Нова работа започват прелетните птички.Каква работа бихте предложили на пилот например, защото по света са спрени 80% от полетите?Каква да правят хора, собственици на магазини, пълни със стока, която не се купува, защото хората не излизат? Да я изхвърлят?Производства зациклят, защото няма пласмент.Млекарят, от когото купувам, всъщност е пианист, гледа крави.Не мрънкам, аз знам и две, и двеста, но да се играе на жизнерадост, е неадекватно поведение.
отговор Сигнализирай
28
Миле
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
До Анонимката 30 Като бизнеса ти фалира преди Коронавируса пак ли ще седиш и ще цивриш? Не - намираш си друг бизнес . Но само ако имаш нещо в мозъчната кутия. Ако е кухо вътре си стоиш и хленцаш и мрънкаш
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Госпожо Алгафари, стотици хиляди хора нямат ищах да танцуват, както ги съветвате, защото бизнесът им е съсипан, работата им е спряна за неопределено време. Бъдете така любезна да не влизате в ролята на платена оплаквачка, да плямпате, когато е естествено да се мълчи, да оставите хората без да им натрапвате всезнайковщина далеч от реалността.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До Анонимен 18Може би интересите ми са несъвместими със седенето по 45 дена, без да излизам?
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До amerikan stailА сега всичките с тези великолепни мисли от рода на "И милионер да си, у гроба не можеш да ги занесеш" и "Който трупа, друг му ги харчи", ще ревете!
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
До ЧочоМоже би не всички считат "сериозността" за толкова сериозна. Цифрите са нищожни.
отговор Сигнализирай
23
Чочо
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
За 8 месеца пандемия при срещите ми с интелигентни хора нито един от тях не изрази съмнение отностно сериозността на проблема . Интересно на каква база някои индивиди омаловажават ситуацията и я наричат обикновен грип - явно отсъствие на аналитично мислене и невъзможност за оценка на доказателствата . Чалгата във всички сфери на обществения живот в този момент изплува със страшна сила и покрива всичко позитивно .
отговор Сигнализирай
22
amerikan stail
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
значи кво? да си доизхарчим и последните стотинки, па да умрем от немотия? Така ли ДОК?
отговор Сигнализирай
Новини