IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ангелов: Това е резултатът от неспазването на мерките, горенето на маски пред МС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

304
Тонката
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До Няма как!Тебе пък кой те пита дали ше носиш маска или не бе?:):):)
отговор Сигнализирай
303
Хващайте Пуканките
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Троловете ГЕРБ-ерасти са тук. :))))
отговор Сигнализирай
302
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Пропуснаха да въведат най-ефективната мярка - индийските полицаи :)Пpocтаците на Радев, убитаците на Маямата и чалгар-вирусолозите само бой ги оправя!
отговор Сигнализирай
301
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
Хората не са виновни изобщо Мутафчийски свърши всичко правилно ама тая надменност му изяде главатa, що му трябваше да дава брифинги всеки ден като че ли е Месия някакъв. Все едно всеки лекар като излекува някой болен и да дава брифинги и да чака да му ръкопляскат.
отговор Сигнализирай
300
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Много лъжат тези от ГЕРБ. Гледа те в очите и най-нагло те лъже
отговор Сигнализирай
299
СЪД СЪД СЪД!
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Ще се съдим! Яко ще се съдим!
отговор Сигнализирай
298
Шефа
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Според мен , мерките на Правителството са нескопосани , правени са от хора неинформиране, с цел политическо оцеляване на мутрата Борисов!Но , когато некадърници редят пасианс , никога не им излиза!
отговор Сигнализирай
297
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
До В БГПросто си траеха защото имаше протести но като видяха че зимата дойде и протестите намаляха те се възгордяха и започнаха лека по лека да затягат примката даже по мъчително от на Запад, защото там имат пари и свободи априори а тука немаме свобода никаква дори не знаем какво е това свобода. И на изток и на запад има либерална демокрация която е най лошата плутокрация и ще ни унищожи няма отърване дори ако не този вирус вече говорят за следващи така че управниците не ми ги хвали изобщо.
отговор Сигнализирай
296
Няма как!
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
До ТонкатаУви, никой не те пита и не се интересува какво казваш, ***. Замълчи и остани така. Лек ден.
отговор Сигнализирай
295
розов ГЕРБ-аст
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Ау Коси колко е красива ,ммммм . Така сме ние в най- готината партия . Направо му завиждам че се среща с Бойка .....
отговор Сигнализирай
Новини